Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nálatok ez a nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok ez a nő már a tehén kategória?

Figyelt kérdés

Én nem így nézek ki, csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok ki számít ducinak meg kövérnek.


[link]


2016. jún. 7. 17:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
17%
Atyám! Mekkora sonkák, csülkök, zsírszalonnák. Igénytelen zabagép.
2016. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Titusztitusz ***** válasza:
32%
8-as...TŐLEM nemhiszem hogy olvashattál itt, ezen a portálon, vagy bárhol másutt is olyat, hogy nem értettem volna egyet azokkal a nőkkel, akik a "girhes", és "nyamvadt" pasikat "férfiatlannak" tartják...Mivel én magam is megvetem, és lenézem messzemenően a pálcikaember kategóriás hímnemüeket...(Csak a pontosság kedvéért írtam most azt, amit...)
2016. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
83%

Én nő vagyok, de ha megengeded, válaszolok. Szerintem arcra nagyon szép, és az a baja, hogy fenékre meg combra nagyon hízik. Szóval csípőtől lefelé én is csúnyának találom, de fölötte lehetne szép. Valamelyest tényleg sok.


Megjegyzés: a nő tényleg kövér, de aki disznónak nevez valakit kövér helyett, az meg egy közönséges, alpári ember.

2016. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem tetszik.
2016. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem debella. És igen, a vézna, ropi pasik is gázok, akik kezdhetnének valamit magukkal. Egy ilyen méretekkel, csontozattal rendelkedő nőnek nem kéne felszedni 20-25 kiló pluszt, mert igen is olyan mint egy harckocsi!
2016. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
30%

"de aki disznónak nevez valakit kövér helyett, az meg egy közönséges, alpári ember"


Ez a véleménye és jogosan. Ha neki mondaná, akkor lenne alpári és közönséges ember. De nem neki mondja, hanem annak, aki megkérdezte, hogy tenénnek tartja-e. Mégis mit vársz, milyen válaszokat?

2016. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
71%

Én szeretem a teltebb nőket, tény hogy van rajta egy kis plusz, de semmiképpen sem nevezném kövérnek, tehénnek pedig pláne nem.

Ez a tehén:

[link]

2016. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%
17# az nem tehén, az amőba.
2016. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
23%
Nem tehén, ez vágósertés...
2016. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
74%
Milyen érdekes, hogy az arcának szép vékony csontozata van. Nagyon szép. A testét meg ítéljék meg a férfiak. Teszik is rendesen ahogy így olvasgatom.
2016. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!