Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ízlésem a nők terén nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ízlésem a nők terén nincs összhangban a saját kinézetemmel, így sosem lesz nő az életemben ugye?

Figyelt kérdés

Magyarán szólva én nem vagyok jóképű, menő macsó, vagány srác következésképpen nincs esélyem azoknál a lányoknál akik tetszenek nekem. :((

Igen levágattam a hajam, igen leadtam a pocakom, igen vettem jó ruhákat, igen jobb fizetésem, munkahelyem is lett.

Az eredmény továbbra is ugyanaz, vagy azzal érem be, ami jut, vagy megdöglök egyedül, és nem leszek már fiatalabb sem (28 éves vagyok).


Nem vagyok csúnya, sem izmos (inkább vékonyabb), kinek tetszem? A telt alakú lányoknak, meg az átlagalatti arcú, átlagos testalkatú lányoknak. :(


Én nőiesen vékony, hosszú hajú, természetesen csinos lányokra bukom, de nekik nem vagyok elég jó. :((



2016. márc. 18. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
28 évesen külső alapján akarsz választani? Gratulálok. Ha össze is jönnél valakivel, 10 év múlva már ráncosodik, akkor lepattintod? Jobb is ha egyedül maradsz.
2016. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

Szívtad. Az elsőre vágytál, de a második lesz.


[link]

2016. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Agyban kellene fejlődni 15 éves szintről 28-ra.
2016. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Milyen jó fejek vagytok. -_-"
2016. márc. 18. 19:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha van egy ideállod külsőre akkor tarts ki mellette.Ha olyan lánnyal jössz össze aki nem tetszik neked külsőre akkor nem ér semmit az egész.Igen idővel öregszik a test.Csak nem mindegy,hogy olyan öregszik melletted akivel úgy jöttél össze,hogy nem volt hiányérzeted vagy úgy,hogy na csak legyen valaki ne maradjak egyedül.Inkább maradjak egyedül mint olyannal kelljen élnem aki soha nem tetszett.Vagy akibe nem vagyok szerelmes.És ezt én igen komolyan gondolom.Ha meg valaki felszínesnek tart akkor annak tart.Nem izgat más véleménye.Nekem fontosabb,hogy boldog legyek a választottam mellett.Vagy akkor maradjak egyedül.Részemről ennyi.Tanácsom neked.Soha ne add lejjebb a boldogságodnál.
2016. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.


Mint írtam változtattam a külsőmön, és a bevételemen is.


Miért nem "léptem szintet" akkor a csajok terén?

2016. márc. 18. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert ettől függetlenül te magadat még ugyanúgy elégtelennek érzed. Sajnos a probléma gyökerére a tüneti kezelés nem ad megoldást, ezt én is megtapasztaltam. Addig kell próbálkozni, amíg össze nem jön valaki, aki tetszik, és akkor majd már te is el tudod hinni magadról, hogy "elég" vagy.
2016. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

az ideál, és a zsáner nem azt jelenti, hogy valaki a hosszú hajú, vékonyan csinos nőkre bukik. ez ugyanis elmondható körülbelül mindenkiről, akit érdekelnek a nők


ha valakinek nincs konkrét elképzelése, az nyilván senkit nem talál magának, mert nincs miből válogasson, mert a "mindenkiből" válogatás nem működik


te egy szimpla szexi csajt akarnál magadnak, azoknak pedig nem kellesz. ha esetleg belső tulajdonságokat is figyelembe vennél - 28 évesen illene már -, akkor rájönnél, hogy azok megjelennek a nők arcán is, és mondjuk tudnád, hogy kinél érdemes próbálkoznod


ugyanis, ha számodra vonzó egy nőnek a személyisége, és azért mész hozzá oda, mert látod a tekintetén, hogy ő olyasmi lehet, amit keresel, akkor nagyobb valószínűséggel fog veled ismerkedni, mintha csak azért mennél oda egy arctalan nőhöz, mert jó a segge, és szép a haja


és, ha így keresgélsz, akkor bele fogsz futni egyszer egy nőbe, akit a világ legszebbjének fogsz gondolni, és nem azért mert 220 kiló, de aranyos, hanem mert te fedezted fel benne azt a szépséget, amit mások nem láttak soha, mert csak meg akarták dugni


és egy nő lehet akármilyen gyönyörű, és csinos, pont leszarja, hogy jön egy tízezredik marha, aki a száját nyalogatva bámulja a csöcseit, és ostobaságokat beszél, ugyanis még a legjobb nőknek is arra van szükségük, hogy valakinek az kelljen belőlük, ami nem is látható

2016. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jaj, de okoskodik itt valaki. 28 évesen illene már....blablabla.


Menjél más hova észt osztani.


Nem kell nekem olyan, aki nem tetszik. Igen számít a külső, és leszarom, hogy mit álszenteskedsz itt!

2016. márc. 19. 09:54
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

kuss legyen, hülye kretén, köszönd meg, hogy kapsz választ


és olvasd el még párszor, hogy felfogd, hogy miről írtam

2016. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!