Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos / csúnya fiúk! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos / csúnya fiúk! Hogyan fogadtátok el a "saját kategóriájú" csajokat?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy nem vagyok elég jó azokhoz a lányokhoz akik nekem tetszenek. Nem is közeledem, próbálkozom náluk. Minek? "Van barátom." "Én nem akarok tőled semmit."


Én jártam már / adtam esélyt olyannak, aki nem igazán tetszett, és rosszabb volt mint az egyedüllét.


Sajnos tudom, hogy soha nem lehet esélyem olyannál aki nekem tetszik. SOHA, DE SOHA!


Mások hogy léptek túl ezen?


Én egyszerűen nem tudom elengedni ezt. :((


2016. márc. 13. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Az a baj, hogy nem is akarod, hogy esélyed legyen, csak tudj miért rinyálni.
2016. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Én jól nézek ki szal nem tudom átérezni sem megérteni a bajodat ezért nem is fogok neked hazudni hogy megértem min mész keresztül.

Viszont a csajozáson kívül más dolgokat is lehet csinálni. Keress olyan hobbit ami nagyon sok időt elvesz az életedből és problem solved. (Hobbi alatt olyan dolgot értek amit tényleg szívesen csinálsz látástól mikulásig).

2016. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 VirágésBence ***** válasza:
87%
Meg kell tanulnod értékelni a lány személyiségét és szépnek látni az embereket, ezt csak úgy tudod elérni, ha a hozzáállásodon változtatasz, nem úgy kell egy csúnyácskább lányhoz állni, hogy az milyen ronda, de jó lesz az is, hanem észre kell venni, hogy pl mennyire szép a szeme, a haja, a bőre, milyen kedves, milyen jó segge van, melle... Ilyen apróságokba is bele lehet kapaszkodni ha nagyon akarsz.
2016. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én nem tudok semmit sem tenni ellene.


Tudom, tudom. "gyúrd ki magad!" " Gazdagodj meg!"

2016. márc. 13. 12:31
 5/13 A kérdező kommentje:

VirágésBence!


Ez jó lehet, amit írsz.

2016. márc. 13. 12:35
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

A "kategóriák" elég szubjektívek. Ismerek olyan csajt aki szerintem még egész jó vonulatot simán lerondázza, de akik kakasztanak szerinte azok a jók.


Fordítva ugyanígy lehet. Lehet, hogy egy élő Johny Bravo meg James Bond van akit kiakasztana.

2016. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Kérlek, maradj egyedül. Köszi, mindenki nevében.
2016. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi van??
2016. márc. 13. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó, ha olyannal jössz össze akinek csak egy része, vagy semmije nem tetszik, mert az csak beledumálás...Meg kéne találni azt, akiért tényleg odavagy, és aki tényleg odavan érted. Valamilyen szinten mérvadó ez, hogy "szintelni" az embereket, de szerintem hülyeség... Rengeteg olyan lány van, akinek sokkal csúnyább pasik jönnek be, mint ami a "szintje" lenne. Állítólag nekem is a csúnyább pasik tetszenek...nekem pedig aki tetszik, az tényleg tetszik.

Szóval ne add fel...!

2016. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Én elfogadnám az átlagos csajokat is, de ők is elég válogatósak. Félénkek, külsőmet nézik, megismerkedni sem hajlandóak, gondolatban szexi pasira gondolnak, ezért egy lúzerrel még akkor se akarnak leállni, (mondom az átlagos, nem vonzóak), akivel összeillenének.
2016. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!