Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos / csúnya fiúk! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos / csúnya fiúk! Hogyan fogadtátok el a "saját kategóriájú" csajokat?

Figyelt kérdés

Én tudom, hogy nem vagyok elég jó azokhoz a lányokhoz akik nekem tetszenek. Nem is közeledem, próbálkozom náluk. Minek? "Van barátom." "Én nem akarok tőled semmit."


Én jártam már / adtam esélyt olyannak, aki nem igazán tetszett, és rosszabb volt mint az egyedüllét.


Sajnos tudom, hogy soha nem lehet esélyem olyannál aki nekem tetszik. SOHA, DE SOHA!


Mások hogy léptek túl ezen?


Én egyszerűen nem tudom elengedni ezt. :((


2016. márc. 13. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatot keresel, vagy csak úgy, hogy legyen valaki?

Az utóbbihoz nem lenne mérvadó a válaszom, azért kérdezem.

2016. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

miért ne tudnál tenni érte?


te mit gondolsz, mi az ami miatt nem ütöd meg azt a szintet ami nekik kell?

mert ha nem elég jó a tested, akkor 'csak' edzeni kell.

ha nem elég a pénzed (bár miért akarnál pénzéhes nőt?) akkor menj el tanfolyamra (első okj ingyenes) képeszd magad, és majd lesz jobb állásod = több pénzed.


stb stb

2016. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez így hülyeség. Én elvagyok egyedül, semmi értelme nem lenne összejönni valakivel, aki nem jön be. Minek szánnám az időmet olyasvalakire, aki nem tesz boldoggá, és minek rabolnám az övét? Persze nem ideális az állapot az egyedüllét, de arra nem lehet alapozni egy kapcsolatot, hogy "jobb mint a semmi".

Igazából az ilyen defetista hozzáállásnak, hogy "SOHA, DE SOHA!" nem lesz olyan barátnőd, aki tetszene, semmi alapja nincs, maximum ha tényleg van valami nagyon durván problémás tulajdonságod (torz arc, durván szembeötlő testi hiba, stb.).

Egyébként meg egyszerűen annyi, hogy a női populáció nagyobb vagy kisebb hányadának tetszel első ránézésre, ami igazából nem egy mindent eldöntő tényező.

Nyilván könnyebb gyorsan csajt találni, ha az ideálnak megfelelő pasi vagy, de ha nem, akkor is találhatsz olyat, akinek tetszel, és ő is neked, mert a nők ízlésében is van különbség. És akkor a személyiségről még nem is beszéltünk, tudom, hogy szokás lehurrogni, de igazából egy nőt, ha nem viszolyog tőled, akkor meg tudsz nyerni a személyiségeddel is (na már persze, ha az VONZÓ, ami nem egyenlő a "kedvesvagyok rendesvagyok" mantrával).

Plusz, az is előfordulhat, hogy találkozol egy lánnyal, akit más apropóból ismersz meg, pl. munkában, és először észre sem veszed, nem tartod csinosnak, egy nap meg azon kapod magad, hogy a világ leggyönyörűbb nőjének látod, és jobban vonzódsz hozzá, mint bármelyik bombacsajhoz. De ha ez még nem fordult elő veled, akkor úgysem hiszed el.

A lényeg, hogy ennyire pesszimistán nem érdemes gondolkodni, mert kb. semmi alapja nincs.

2016. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!