Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ízlésem a nők terén nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ízlésem a nők terén nincs összhangban a saját kinézetemmel, így sosem lesz nő az életemben ugye?

Figyelt kérdés

Magyarán szólva én nem vagyok jóképű, menő macsó, vagány srác következésképpen nincs esélyem azoknál a lányoknál akik tetszenek nekem. :((

Igen levágattam a hajam, igen leadtam a pocakom, igen vettem jó ruhákat, igen jobb fizetésem, munkahelyem is lett.

Az eredmény továbbra is ugyanaz, vagy azzal érem be, ami jut, vagy megdöglök egyedül, és nem leszek már fiatalabb sem (28 éves vagyok).


Nem vagyok csúnya, sem izmos (inkább vékonyabb), kinek tetszem? A telt alakú lányoknak, meg az átlagalatti arcú, átlagos testalkatú lányoknak. :(


Én nőiesen vékony, hosszú hajú, természetesen csinos lányokra bukom, de nekik nem vagyok elég jó. :((



2016. márc. 18. 19:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
XDXDXDXDXD
2016. márc. 19. 10:17
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Eddig sem azért nem kellettél nekik, mert nem néztél ki jól, hanem a személyiséged miatt. Ami sajnos nem változott a külsőddel együtt. Inkább a belső értékeid csiszolgasd egy kicsit, majd akkor lesz, aki vonzónak tart.
2016. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező te szimplán egy kretén vagy. Kapod itt a jobbnál jobb válaszokat és bunkózol. A felfogásoddal van a baj, agyilag zokni vagy. Feltételezem kiskorodban fejedre ejtettek. Éretlen p*cs.
2016. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez olyan mint a szép,de buta nő esete,csak az első jelzőt jegeldjük.Ha valaki legalább a kinézetével tud kompenzálni,arra jó,hogy dugj vele,de ennyi.Hosszabb távon most cseszhetném,ha a pasim egy mediterrános kinézetű muksó lenne,de olyan sötét agyban,hogy ahhoz képest egy színes bőrű szerszáma neoncső.Ahogy elnéztem,egy-két válaszra elég bunkón reagáltál és ha így viselkedsz a való életben is,ne lepődj meg,ha szűzen halsz meg.

Ja,hogy eszedbe se jutott a mentálhigiénédbe fektetetni?Bocsánat!

2016. ápr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!