Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért csak akkor válaszol társkeresőn, ha teszek a saját válaszomba egy kérdőjelet is. Nem tudják hogyan kell beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ezt már olyannál is megfigyeltem, akivel később személyesen randiztam és szexeltünk is.


Ha valakivel előbb társkeresőn, aztán facebookon beszélgetek, írhatok én akár tízsoros választ is, ha abban csak kijelentő mondatok vannak, sokan nem vágják le hogy azokra is lehet reagálni, akár visszakérdezni és csak úgy tudják elképzelni egy beszélgetés folytatását, hogy az egyik kérdez valamit a másiktól. Ők persze feleannyi választ sem írnak, mint én és csak nehezítik a dolgokat.


2016. febr. 18. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem ennyire hülyék, mint próbálod őket beállítani. Nem kíváncsiak a maszlagodra, amit mindenkinek írsz. Lényegre kell térni, élőben kell folytatni az ismerkedést minél előbb.
2016. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
"Sok nő miért csak akkor válaszol társkeresőn, ha teszek a saját válaszomba egy kérdőjelet is." - Ide is kérdőjel kellett volna a pont helyett a mondat végére, ha már írásjeleknél tartunk.
2016. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én tudom hogy kell normálisan beszélgetni, mindig reagálok, vagy visszakérdezek, de ha valaki rám írna és elkezdene oldalakon át mesélni valamiről amit én nem kérdeztem, akkor én se válaszolnék :D
2016. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zeusz89 ***** válasza:
52%

Mert a nőt rohadtul nem érdekli mit írogatsz! Túl önző ahhoz, hogy ne magáról legyen szó.

Tök mindegy mit mondasz úgyis arra válaszol amire ő akar! Nálam is mindig ez a helyzet.

De ez is csak Zeusz véleménye!

2016. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

Látom nem igazán sikerült felfognod, hogy miről is szól a kérdés, próbáld meg újra elolvasni.


Kérdező

Ez egyszerűen azért van, mert unalmasnak talál, nem tetszel neki, nem érdekli az irományod. Hidd el, hogy ha érdekelnéd a nőt, akkor kilóméter hosszú levelet írna neked. Bár állítólag vannak, akik neten nem annyira szókimondóak, de ilyennel még nem találkoztam.

2016. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdő mondat végére kérdőjelet kell tenni, én csak ezt jegyeztem meg. :-)
2016. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendben :-)
2016. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert írsz,írsz,és offolod a témát.Nekem meg az a bajom hogy kérdezek,válaszol,körbeírja.Oké,utána megint kitalálok valami témát,de 3off után,hagyagolom az illetőt.A beszélgetés két emberről szól,egyedül elég nehéz:D Na meg felmerül a kérdés,"ő nem kíváncsi semmire?" 27N
2016. febr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!