Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nálatok ez a nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok ez a nő már a tehén kategória?

Figyelt kérdés

Én nem így nézek ki, csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok ki számít ducinak meg kövérnek.


[link]


2016. jún. 7. 17:11
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
56%

Nem érted..nem is cél a rossz élet ,csak azért hogy néhány hozzád hasonló ember elégedett legyen és "ne szóljon be" Mert magasról le kell tojni más véleményét ,ha nem kérdezi senki,ez a boldog élet alapja.Megfelelő önértékelés kell,és önbizalmat kell kiépíteni ,amit a média próbál folyamatosan rombolni piaci érdekektől vezérelve.


Azért jó hogy hullagyalázókhoz és mennyiségükhöz hasonlítod azt aki duci lánnyal jár,magadat minősíted ezzel.

Én meg olyanokat ismerek,akik túlsúlyosak és mindegyik férjnél van,olyan férfiakkal akik után sok nő áhitozna, boldog és esze ágába nincs fogyni.Próbálta egyik másik mert sulykolja a média,de rájött hogy semmi értelme,sőt a párjaik is kedvesen hülyének nézték,mert így szeretik ahogy vannak. Aztán azt mond meg miért kellene a magadfajták ízlését kiszolgálni ,ha százalékban többen is vagytok? Aki rétegigényt céloz meg az ugyanúgy sikeres lesz akár csak a piacgazdaságot vesszük alapul. Az állandó önsanyargatás és fittneszezés nem fog megmenteni a haláltól senkit,az mindenkit elér,lehet holnap elüt egy kocsi és kész. Élni kell úgy ,ahogy magunknak megfelel és ne más kedve szerint. Én be is fejeztem részemről ezt a parttalan vitát.

2016. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Rendben, én is így vagyok vele.
2016. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

"Aki rétegigényt céloz meg az ugyanúgy sikeres lesz akár csak a piacgazdaságot vesszük alapul"


Ezzel csak az a baj, hogy kövérből egyre több van a pár meg jó esetben életreszóló fogyasztási cikk, szóval egyre többen lesznek ugyanarra a rétegre. A piacgazdaság más, mert arról szól, hogy fogyassz, dobd el, vegyél újat, hogy mi sikeresen termeljük a profitot. Azért a párkapcsolatokat nem igazán lehet ehhez hasonlítani.

2016. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!