Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a kategória miért vesztette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kategória miért vesztette el az eredeti funkcióját?

Figyelt kérdés

Már több éve van gyakoris fiókom, és durva a változás.

Ha valaki kiír egy normális kérdést társkereséssel, párkapcsolattal kapcsolatosan, szinte nem is jön rá válasz, és azoknak a fele is valami bunkó beszólás... Ellenben amikor a nők/férfiak sikertelenségéről van szó, ömlenek a mocskolódó, fröcsögő megjegyzések, mindenki csak szajkózza a saját sikertelenségét és keserűségét, és hibáztatja a másik nemet...


Most őszintén, ki kíváncsi a nyomorotokra? Menjetek máshová panaszkodni, és tegyetek azért ti is, hogy legyen párotok, mert baromira nem csak a külsőn múlik!


2016. máj. 16. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Én tegnap ki írtam pont itt egy kérdést, és elég sok válasz jött, mind értékes és hosszú is. Megegyszer köszönet érte!

Még a negatív tartalmú is szimpatikus válasz volt...

2016. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1-essel egyetértek, már hogy jó kérdésekre szoktak jó válaszok jönni, de az önsajnáltatós kérdések engem is baromira iritálnak. Szerintem kéne egy külön kategória azoknak, akiknek igazából nem kérdése van, csak lelki szemetesládként, rosszabb esetben pszichológusként használják a válaszolókat. Már régóta meg sem nézek olyan kérdéseket, ami a címe alapján kicsit is "Miért ilyen szar nekem?" témájú.
2016. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előzőekkel én is egyetértek. A normális kérdésekre is mennek a válaszok. A többire meg azért érkezik annyi válasz, mert általában van benne valami provokatív. A te kérdésedben is eléggé vicces, hogy a nyomorukkal mi legyen és lezárod az őket emésztő dolgot annyival, hogy tegyenek a párkeresésért. Ez oké, de a kérdések egy része pont az, hogy mit tegyenek? És sokan ezeket a kérdéseket is önsajnáltatónak tartják és offolják a témát, pedig az illető csak tanácsokat kért.
2016. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azokra gondolok, akik normálisan kérnek tanácsot, hanem az olyanokra, akik minden kommentjükben írják, hogy mert a nők felszínes, pénzéhes libák, alacsony és ocsmányként rám se hederít senki, stb.
2016. máj. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!