Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a hölgyek akiknek kimondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a hölgyek akiknek kimondottan az izmos férfiak tetszenek, meg tudnátok fogalmazni, vagy képen mutatni hogy nálatok hol kezdődik a már "túl izmos" kategória?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor "túl izmos", de inkább visszataszító egy edzett pasi, amikor már az erei is egyfolytában látszódnak.. az nekem már nagyon nem jön be.

Azért nem linkelek képet, mert van aki pl. nagyon izmos, de még sincs kidagadva az ér a karján, másnál igen..

2016. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A túlzott V alak. Amikor már nagyon nagy a cicije meg a válla. Az már izomagy, nem szexisten.
2016. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Ezt szeretik: [link]
2016. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Linkelni most nem tudok, de nálam pl. Erko Jun. Rá még tudom azt mondani, hogy jól néz ki, szexisten, vagy akármi, de az övénél izmosabb test már nem tetszik.
2016. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudjátok hogy szexisten, talán meg b a s z a ttátok vele magatokat?
2016. febr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb mint az aesthetic body buildingesek, vagy inkább kicsit kevesebb. És ne legyen zsíros, a zsíros kigyúrt az rosszabb mintha csak simán pocakos lenne. Nem kell mindig full szálkásnak lennie, csak ne legyen zsíros.
2016. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a magasságtól is függ. Aki magasabb azon elfér picit több izom, aki nagyon alacsony azon hülyén néz ki.
2016. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
212-es kategória abszolút jó még. Amúgy szerintem Phil Heath is jól néz ki beszáradva, csak a hasa, ami nem igazán tetszik:)
2016. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha az izmokon van egy kicsi puha réteg.

Máshol Legyen a pasi nagy és kemény. ;)

2016. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!