Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már mások szerint kimondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már mások szerint kimondottan csúnya barátnőd? Egy csúnya lánynak lehet barátja?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tetszett már mások szerint csúnya lány
2015. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ááá, kizárt dolog, mert meg van írva, hogy csak a szépek és okosaknak lehet barátjuk.


Nézz már körül kicsit a környezetedben, aztán szembesülj azzal a meglepő ténnyel, hogy a kevésbé szép nők is férjhez tudnak menni, és élhetnek boldog párkapcsolatban.

2015. dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Viselkedés szempontjából elég sok csúnya barátnőm volt. Jó, igazából csak kettő, de nekem az is sok. Tisztességes, városi családból származó lányok voltak, de valami elképesztő tanyasi suttyó módon viselkedtek, gyakorlatilag csak a vasvilla hiányzott a kezükből, hogy igazi parasztnak tűnjenek. A családom és a barátaim se szívlelték őket, ahogy egy idő után én se, ezért is hagytam ott őket.
2015. dec. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt hiszem ezzel bőven minősítetted magadat is.
2015. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jó modor nyomolvasó válasza:
61%
Olyan hogy csúnya nő nincs.Mindenkiben van valami ami a másik részére vonzó.Ezt hidd el nekem,egy tapasztalt férfi vagyok.
2015. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hat mivel mindenkinek megadom a lehetőséget hogy megmutathassa hogy belülről szép-e, így igen. és csúnya lány nincs, esetleg kevésbé szép. ismerkedés során azt szoktam észrevenni, hogy hogy a "csúnyább" lányokról lekopnak a hibák, ha belülről gyönyörködtetnek. olyan mértékig is elfajulhat a dolog, hogy amit előtte nem tartottam szépnek a lányon, az lesz a különlegessége. de olyanra is volt már példa hogy először tündéri szép lány, kis ismerkedés után már nem volt tündéri. senki nem tehet róla hogy milyen testbe születik. változtatni lehet pár dolgon, de elenyésző. én is tele vagyok hibákkal, mint mindenki, és ezt fejben tudom tartani.
2015. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Persze volt már csúnya arcú, nem mintha én férfiban kék szemű, szőke hajú bradd pitt lennék. 38/F

Mégis akivel családot alapítottam a legszebb nő az életemben, de nem a csúnyaság volt a gond, hanem az, hogy ezen nőknek nincsen elég önbizalmuk, egyéb belső értékeik sem voltak rendben.

2015. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
52%

Sose volt csúnya!

De megkérdem mi a csúnya fogalma?

Számomra két dolog lehet csúnya egy nőn:

1. nagyobb a bajsza, mint nekem

2. vézna

Viszont, ha a trendiséget vesszük akkor, meg csak "csúnya" barátnőim voltak, mert a pálcika csajok nem vonzanak.Egy kövér nő is lehet formás, csinos.

2015. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya nőnek lehet e barátja?


Persze hogy lehet. Nekem is lett, és férjhez is mentem.

2015. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan csúnya. De olyanoknak is van, hogy csuhaj. Kűggyé képet, és ingyen megmondom, mennyire vagy csúnya szerintem :D
2015. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!