Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy kimondottan csúnya fiúnak a mai világban lehet sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy 30 éves haverom, akinek még sose volt barátnője és még szűz is. Szegény a külseje miatt nagyon önbizalomhiányos. Valóban szegény, kimondottan csúf és 165 cm. Mikor együtt megyek vele, valóban látszik, hogy megnézik az utcán az emberek, mert olyan furcsa csúnya külseje van. Szegény nagyon jó ember, nagyon vágyna egy aranyos barátnőre, de így lehet tényleg nem lesz sose neki senkije, hogy szerezzek neki párt?
2015. dec. 14. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Van sok nem túl előnyös külsejű, de tünemény lány. Majd talál
2015. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

nagyban függ a kisugárzástól is...ha ő azt sugározza, hogy csúnya akkor mindenki annak fogja látni...


nagyon fontos milyen a kisugárzás és a személyiség!!!


22F

2015. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kány külseje iránt támasztott igényéből kell lejjebb adnia, és akkor lesz.
2015. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz még csúnyának sem lenni,én átlagos kinézettel,úgy hogy van pénzem is,esélyt sem kapok ugyanúgy a nőktől.Szóval nekem sem lesz senkim,ez van.. :/

24/F

2015. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A külsején nem tud változtatni? Próbálkozott már valamit ezzel kapcsolatban?
2015. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Amíg "fejben" nem változtat addig sajnos nem! Amíg nem érti meg, hogy a külső nem számít addig nem lesz önbizalma sem odamenni senkihez, mert tulajdonképpen a saját maga negatív gondolatai rabja!

Régen én is nagyon befordult voltam még anno gimibe - csúnya vagyok, senkinek nem tetszem, csak a magas és kigyúrt pasiknak lehet nőjük és társai tipikus tini gondolatok - aztán tele lett a ..... és változtattam. Minden hétvégén a haverokkal mentünk csajozni..és minden nekem tetsző csajnál bepróbálkoztam..elküldtek a francba...semmi gond! Mi a hiba? Ész nélkül mentem..változtassunk..figyeltem a jeleket és amelyik csajnál úgy láttam van esélyem bepróbálkoztam...kezdtek apró sikereim lenni..telefonszámcsere..csók..de randi nem..ismét valamit nem jól csinálok...hát akkor tanuljunk az alfáktól kérjük ki a véleményt/tanácsot olyan ismerőstől aki csajmágus...legközelebb összejött a randi..jött az önbizalom és 1-2 év alatt full személyiségváltozás, hiszen saját hibáimból tanulva rutinos lettem. jelmondat nincs kudarc csak tapasztalat amiből tanulva lehet fejlődni! Aztán lett barátnő...aztán következő barátnő..aztán laza stílus hiszen megy ez nekem vagyis sose sírjak nő után mert majd jön a köv nő és én válogathatok életérzés...aztán komoly évekig tartó párkapcsolat..majd eljegyzés..és házasság. Kiéltem magam..nagyon jót tett a csajozás a haverokkal és a sok barátnő is hiszen mindig tanultam valamit és mindig átvizsgáltam, hogy bennem hol a hiba és igyekeztem tanulni belőle. Ja a külsőm átlag..de önbizalmam az mindig volt...mert ha külső miatt siránkoznék még mindig a szobába ülő kis srác lennék, és magammal toltam volna csak ki, hiszen sose leszek 2 méter és 140 kg sem :-) Szóval fejben dőlnek el a dolgok...menjen és csajozzon! Nekem bejött :-)

2015. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!