Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák hogy, mikor tudtok a...

Anyukák hogy, mikor tudtok a neten (kimondottan a vaterán) olcsó ruhát venni? Mindenki mondja, hogy fillérekért lehet kapni, meg nincs ára a ruháknak, de még se látok. A 86 felett már drágább kategória?

Figyelt kérdés

Bodyt, rugit nem találok, ami mondjuk posta költséggel is jó.

(a kérdésemet azért tettem fel itt, nem az üzletibe, mert itt többen válaszolnak, itt több az anyuka :-)


2013. márc. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
VADÁSSZ AZ 1FT-OS AUKCIÓKRA!! ruhacsomagra
2013. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most a következőket vettem 92es méretben:

next egyrészes lányruha 550ft

next átmeneti kabát 1000ft

next farmer 3db 1000ft 1200ft 1200ft

next rózsaszín dupla hatású ing 500ft

next kardigán 650ft

2013. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bolti árához képest fillérek. Pl. egy póló nem 5 eft csak 1.000ft.

Általában az újszerűekért szép árakat kérnek.

És kérdés, hogy kinek mi a "fillérek".

2013. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kislányom már 98-as, 104-es ruhákat hord, 3 éves.

Pár hónapja mentem vissza dolgozni, így már nincs időm a vaterán/teszveszen ruhákat vásárolni, de az eddigi ruhakészlete turiból és innen való.

Szerintem igényesen és csinosan van öltöztetve, nem mondani meg, hogy mind használt ruha.

A 3 év alatt elég sok tapasztalatot gyűjtöttem a netes vásárlás terén, így bátran mondhatom, hogy egy jó minőségű kifogástalan ruhadarabot maximum 600 Ft/darabáron be lehet szerezni. Itt értem a farmert, felsőt, kardigánt, szoknyát. Body olcsóbb, kabát, overál drágább.


Kitartónak kell lenni, találni kell kedvenc eladókat, kedvenc területet ahova el tudsz menni a ruhákért, hogy ne kelljen postát fizetni, de ennyiből meg lehet úszni.

És ami a legfontosabb, vigyázni kell a ruhákra és ugyanennyiért tovább tudod őket adni.

2013. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én alkudni is szoktam! Főleg, ha egy eladótól többet veszel, elég jó árat lehet "kipofátlankodni"...

Egyébként tényleg minden viszonyítás kérdése, mert a bolti ár tizede az szerintem szuper ár, de egy 5000 Ft-os ruhánál is 500 Ft, nem "fillér". Nézd így!

Én az 1 Ft-osra soha sem licitálok, mert úgy felverik az árát, hogy csak na!

2013. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!