Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16900 forintos óra már drágána...

16900 forintos óra már drágának számít, vagy az még az olcsó kategória?

Figyelt kérdés
Konkrétan ez lenne: [link]
2011. júl. 20. 01:03
1 2
 1/15 hot_kiss ***** válasza:

Maga az óra szép, bár nekem a kis kövecskék nem tetszenek benne.

Nem vagyok szakértő, de szerintem ez egy közepes árkategória alja.

Attól is függ, hogy kinek milyen az anyagi kerete, mert nekem személy szerintem 17 ezer forint egy óráért drága, bármilyen szép.

2011. júl. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
200k feletti órák kezdenek drágának számtani, határ a csillagos ég. 17k? Ne viccelj, egy havi bérlet ára.
2011. júl. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

most ahogy nézegettem a többit, van ami jobban tetszik, de az ára ugyanannyi. nagyon tetszik, már égre-földre kerestem ilyen órát. most lesz a névnapom, és gondoltam azt kérem a szüleimtől. amugy ez a másik óra:

[link]


mondjuk ez is tetszik, és ez még egy kétezressel olcsóbb is:

[link]

2011. júl. 20. 01:16
 4/15 anonim válasza:

Hát attól függ h mihez viszonyítod pl. Rolex,Breitling,ahhoz képest olcsó óra,de ha viszont a kínai 1500 ft-os órához viszonyítod ahhoz képest jó:)

A képet elnézve ez az óra elég olcsó kategóriásnak számít(ezt nem lenézésből írom),nekem sincs sokkal drágább órám.Szerintem gyűjtögess még 1 kicsit és tudsz venni sokkal jobb,márkásabb órát.Nekem egy 46900 ft-os Festinam van,és én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Véleményem szerint ezt az órát ne vedd meg,mert elég gagyinak tűnik.

2011. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát nekem 4000ftom nem volt egy órára, szal nekem 17ezer ft igenis sok. de végülis, ha úgynézzük, hogy egy csomó óra 100fölött van, akkor már nem is számít annyira drágának..:D középkategória szerintem
2011. júl. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha nevet és a minőséget nézzük, akkor olcsó. Amúgy meg pénztárca függő.

A drága órának 100 ezer fölöttieket tartom, közép kategórának meg olyan 30-40 ezertől mondanám.

Sokszor a név már garanciát jelent, egy jó szerkezetre.

2011. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En 21.000-ert kaptam apukamtol Ice Watch-ot(aksiosan:D) ^.^
2011. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát az még igen olcsó. a jó órák (dárgák) 100 fölött kezdődnek milliókig;)
2011. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem pl nincs is órám...

És ha a 17k olcsónak számít, akkor nem is lesz soha a büdös életben...

2011. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Középkategóriás, ennél sokkal drágábbakat is árulnak, de nyilván kapsz órát már 2-3e ft-ért is, de nem ilyet. Ezért szerintem megéri ez az ár, nagyon szép darab. Én pl örülnék egy ilyennek :D
2011. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!