Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16900 forintos óra már drágána...

16900 forintos óra már drágának számít, vagy az még az olcsó kategória?

Figyelt kérdés
Konkrétan ez lenne: [link]
2011. júl. 20. 01:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ez még az olcsó kategória :) szerintem 20ig olcsó, 20-150 között közepes, felette drága :)

de ki mennyit szán rá...nekem Dior van, nem volt olcsó, de nagyon szeretem :)

2011. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó órat már 10-20 ezer Ft-ért lehet kapni. Ami 1-2 ezer forintos az valami förmedvény lehet, 20-25-nél drágábbra meg nincs szükségem.


Amúgy kinek mi a drága? Ha általánosságban beszélünk, akkor 100-200e Ft-os, vagy afölötti árú órák kezdenek drágák lenni.


De számomra egy 50 ezres óra is "drága", mert nekem nem ér annyit.


Egy Casio órám van, olyan 15-20 körül van az ára. Előtte egy Timex volt az Ironman sorozatból (Triatlon), de nem örült neki, mikor kb. ~50 km/h-val végighúztam az aszfalton.

2011. júl. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Számomra az óra arra kell, hogy mutassa az időt. Nem vagyok óragyűjtő és nem tűrnék meg magamon státuszszimbólumot (mondjuk egy Breitling órát). 10-20 ezer körül pedig lehet találni olyan órát, ami kielégíti az igényeimet. A plafon 25 körül van.

2011. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az biztos, hogy egy óra arra való, hogy az időt mutassa, de persze mivel 16 éves lány vagyok, az is fontos, hogy hogyan néz ki. Épp ezért gondolom, hogy még megnézek pár helyi üzletet és majd döntök. Ha ezen órák közül választok, akkor a szüleim csak az óra felét fizetik ki, ráadásul az én városomban nincs ilyen márkát forgalmazó üzlet, ezért vagy plusz 1400ft postaköltséggel, vagy némi útiköltséggel kell még számolnom. Az meg már lehet, hogy tényleg nem éri meg.
2011. júl. 22. 09:45
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem van ugyanennyiért egy timexem, szerintem talán a középárkategóriába lehetne sorolni

16l

2011. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!