Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok olcsón 4-es méretű...

Hol tudok olcsón 4-es méretű pelenkát venni?

Figyelt kérdés
Maximum 38 forintos darabáron. Lehet másodosztályú is. A Pelenkadiszkontot (Egressy út) ismerem, de nagyon nem esik útba. Pest megyében, Dunaharaszti, Tököl, Szigethalom, Soroksár, Szigetszentmiklós környékén.

2013. febr. 14. 21:16
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
40-ért tudok csak,de ha találsz 38 Ft-ért akkor írj majd rám pls:))
2013. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tudnék neked, de én Százhalombatta max Érdre tudom vinni, Dunaújváros, Pusztaszabolcs, Székesfehérvár.
2013. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Auchanba le van árazva a Háppy márkájú pelenka. A 4es 37 ft-ra jön ki. Nővérem tegnap vett.
2013. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dm-es Babylove pelus, ha 25%-os kuponnal veszed a 84 darabosat, 40ft-ra jön ki. Ha kiváltod a 15%-os végösszegi kupont, akkor még olcsóbb annyival is. Kicsit több az ára, de hátha segítettem.
2013. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olcsó a Háppy, de olyan is.


A kakát egyáltalán nem szívja be, szinte folyik a felületén.

Inkább fizetek 1-2 forinttal többet darabjáért, de ilyen vacakot soha többé nem vennék.

2013. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!