Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont ilyen pasikba zúgok bele, ez már tényleg a lehetetlen kategória?

Figyelt kérdés

Nem kerestem pasit, csak úgy rátaláltam, és megtörtént. Tulajdonképpen nem az esetem, viszont valahogy mégis... De ahogy utána jártam, egyre esélytelenebbnek éreztem magam. Először a származása. Aztán a kora (apám lehetne, bár pár évet letagadhatna ránézésre, mondjuk 6-8-at simán). Ahogy figyeltem, valahogy elkezdett bi benyomást kelteni bennem, bár ezen szempontból nem vagyok finnyás (mondjuk ha meleg lenne az kellemetlen volna, mert akkor az tényleg a lehetetlen kategória). A szívem viszont vállat vont, nevetett egyet, és elfogadta a kihívást. Már ekkor legszívesebben a falba vertem volna a fejem, de ez még semmi volt. Kiderült, hogy párkapcsolatban van, csak éppen nem nagyon reklámozza, mondjuk úgy diszkrét ember. Na ekkor jött az a rész, hogy a fejem verjem a falba. Igazán csábító az ötlet...

De a szívem nem hajlandó észérvekre hallgatni (persze nem akarnám tönkrevágni a kapcsolatát, viszont elfelejteni sem tudom). Még ha a szépségétől el is tekintek, egy nagyszerű ember, azonnal elbűvölt, és csak egyre jobban. Valahogy... magamra ismertem benne... részben. Részben meg kiegészít engem. Egyszóval a hasonlóságok és a különbségek is pozitívak, ráadásul tökéletes arányban. Ha csak a barátja, jó ismerőse lehetnék, már megérné, erre talán még hajthatok... Ha sikerülne, és meg is elégednék ennyivel.

De a francba is, hogyan történhet meg az, hogy ennyire mélyre nyúljon bele az ember a ...... bonyodalmakba? Sosem vonzottak az Ekkora kihívások. Hacsak nem tiniként rajongás szinten, de az elmúlt viszonylag hamar, ez pedig nem akar. Ti mit tennétek a helyemben?


2016. jan. 27. 02:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem zavarna, hogy belerakja a farkát a szádba, amit előtte egy szaros segglyukba dugdosott?
2016. jan. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha megmossa... Egyébként a nőknek is van s-gge, csak néha ezt elfeledjük mikor b-zizunk...

És nem, ki tudnék békülni vele ha biszexuális. Persze egy hármast nem úgy, hogy s-ggből szájba.. A kettő nem feltétlenül hozza magával a másikat..

2016. jan. 27. 02:52
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de a női segg nem taszít.
2016. jan. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom mennyi idős vagy,de azt írod apád korú.

Egy kb 2x annyi idős férfi,már tudja mit kell mondani egy nőnek,ergo simán palira vesz.

Párkapcsolatban él,de nem reklámozza.

Kétséged ne legyen,ez egy kanos se#gfej mindössze,bármennyire megkapó is a személyisége.

Légy észnél,ha jót akarsz,különben dzrva csalódás lesz a vége.

2016. jan. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

"Beleszerettem egy idősebb, párkapcsolatban elő pasiba, aki ráadásul lehet hogy biszexuális."


Mi a tökömért nem lehet ezt így leírni kisregény helyett? Nagyon nem írsz szórakoztatóan hogy indokolt lenne.


És hogy mi ez? Véletlenek, pech és hülyeség keveréke.

2016. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocs, legközelebb azt írom, hogy belezúgtam egy 40-es, török pasiba (21 vagyok), aki lehet, hogy bi (elég gyanús, bár tudja fene), és mivel elég diszkrét a magánéletével kapcsolatban, csak nemrég jöttem rá, hogy kapcsolata van.

Megfelel?

2016. jan. 27. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Tökéletes, köszönöm! :)
2016. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jajj, hànyszor írod még ki?

Apàd lehetne, kapcsolata van, biszex.

Undor...

2016. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Kicsit idézek tőled "egy nagyszerű ember " SOK SIKERT HOZZÁ !
2016. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert az.
2016. jan. 28. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!