Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, interneten keresem. Az egyetlen elvárásom, hogy maximum 25 legyen és legyen macis (nem elhízott!)

Ennek ellenére csak vékony alacsonyabb, nagyrészt d*gásra hajtó srácok írnak rám, 50-60 km-re tőlem.

Nem kérek olyan hozzászólásokat illetve leveleket, hogy "Mozdulj ki..."

Valószínűleg ha lenne társaságom kimozdulnék!

Köszönöm a normális válaszokat!

Jah és nem azért írtam ki, hogy efféle levelek jöjjenek, mert ez tudom, hogy nem társkereső.


2015. nov. 2. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
20 éves lányként a lehető legegyszerűbb társat találni. Ha még így sem megy, akkor nem tudom.. akkor te egyedül halnál meg ha csúnya fiúnak születtél volna. Szállj magadba egy kicsit...
2015. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ezek kb annyira minimális elvárások, hogy maximum egy hét alatt találnál párt. Írj rá te, akik szimpik, ne csak várd, hogy majd hirtelen rád ír a tökéletes férfi...
2015. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

megmondod nekem, hogy miért kéne magamba szállnom?!

3 feltételem van: legyen súlyban több nálam, 30 km-en belül legyen, és 20-25 közötti legyen.

Szerintem ezek nem "elvárások". Még azt sem kötöttem ki, hogy ne cigizzen, holott utálom a füstöt...

2015. nov. 2. 16:56
 4/21 A kérdező kommentje:
második! köszönöm
2015. nov. 2. 16:56
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolkodj el, hogy hol csúszik el a dolog a részedről, mert ilyen paraméterrel tucat szám lehet kaszálni őket ...
2015. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az szokta a gondot okozni, hogy sokkal messzebb laknak mint 50-60 km :D
2015. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
20 éves nő vagy és nem találsz pasit?! na ne nevetess már ki magad!
2015. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6.!

Nálam egyszer volt hogy 200 km-rel akart távkapcsolatot. Mondom sajnálom, de nem menne. Erre még én voltam a sz.r ember.

2015. nov. 2. 17:01
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
27 éves mért nem lehet? Pedofília szerinted az már?
2015. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9.!

Mert ott már lassan célkeresztbe kerül a gyerek (általában) és még jó ideig nem akarok.

2015. nov. 2. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!