Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, interneten keresem. Az egyetlen elvárásom, hogy maximum 25 legyen és legyen macis (nem elhízott!)

Ennek ellenére csak vékony alacsonyabb, nagyrészt d*gásra hajtó srácok írnak rám, 50-60 km-re tőlem.

Nem kérek olyan hozzászólásokat illetve leveleket, hogy "Mozdulj ki..."

Valószínűleg ha lenne társaságom kimozdulnék!

Köszönöm a normális válaszokat!

Jah és nem azért írtam ki, hogy efféle levelek jöjjenek, mert ez tudom, hogy nem társkereső.


2015. nov. 2. 16:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Tényleg lehetetlen, legalábbis nekem férfiként. Ráadásul, a 20 évtől már igen-igen messze vagyok. Bár, ha most lennék annyi, akkor sem járnék jobban.

Szerintem kérdező, valamennyivel tényleg feljebb tolhatod a korhatárt, meg lejjebb is, mivel sajnos kényszerhelyzet van.

Az sem biztos, hogy gyerekre vágynak, akik közelítenek a 30-hoz. Nekem egyébként nem kellene gyerek több okból sem, én nem ilyen kategóriában gondolkozom. Örülnék annak is, ha egyáltalán beszélgetni tudnék normális nőkkel valahol.

Az is jó tanács volt szerintem, amit valaki írt, hogy írhatsz te is levelet valakinek, akinek megfog a képén vagy az adatlapjában, bemutatkozásában valami.

2015. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!