Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, interneten keresem. Az egyetlen elvárásom, hogy maximum 25 legyen és legyen macis (nem elhízott!)

Ennek ellenére csak vékony alacsonyabb, nagyrészt d*gásra hajtó srácok írnak rám, 50-60 km-re tőlem.

Nem kérek olyan hozzászólásokat illetve leveleket, hogy "Mozdulj ki..."

Valószínűleg ha lenne társaságom kimozdulnék!

Köszönöm a normális válaszokat!

Jah és nem azért írtam ki, hogy efféle levelek jöjjenek, mert ez tudom, hogy nem társkereső.


2015. nov. 2. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha ilyen élményeid vannak. Én 2 méter magas, jóképűnek mondott, hosszúkás szőke hajú és átlagos alkatú vagyok és kizárólag a városomban (vagy annak 20 km-es körzetében) keresek kapcsolatot. 22 vagyok és 18-22 éves lányok érdekelnek.


Azt viszont szomorúnak tartom, hogy csak macis férfiak érdekelnek. Én pont ugyanúgy ismerkedem vékony, mint átlagos alkatú lányokkal is. Szóval nem hülyeség az, hogy kicsit tágítsd a kört, amiben ismerkednél.

2015. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
25 felett stimmel nálam, és mackósabb is vagyok kicsit, de magas is eléggé. Miről beszélsz? :)
2015. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A távolság akkor lehet necces, ha valahol egy eldugott kis tanyán élsz, azt a kört éppenséggel lehetne tágítani. A szüleim között is nagy volt a távolság, mikor megismerkedtek, aztán mégis összejöttek és idővel össze is költöztek. Ha csak ezen múlik, ez ne tartson vissza.
2015. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
"Valószínűleg ha lenne társaságom kimozdulnék! " - Ez remek kifogás, én társaság nélkül is kimozdulok, ha akarok. 22 évesen egyedül utaztam külföldre (akkor lett elegem abból, hogy az akkori ismerősi körömet teljesen más érdekli, mint engem, én próbáltam másokat is hívni, de nem jöttek, utána meg irigykedtek rám, hát, az ő bajuk...).
2015. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha 20 éves lányként nem tud párt találni, az kb. olyan, mintha egy tökig páncélban meg fegyverben lévő lovagot egy botos paraszt verne meg. Ha ilyen előnyös helyzetben is ennyire életképtelen vagy, akkor veled van a gond. Abban a korosztályban vagy, amikor a nőkre a legtöbben hajtanak, szóval nyilván rettentően ostoba és/vagy hasonlóan rusnya vagy, más magyarázat nem létezik erre, esetleg még az, hogy az ufók elraboltak a környezetedből minden férfit, aki okosabb egy gerezd fokhagymánál, bár az előbbi indokok hihetőbbek.

Az elsőt tudom csak ismételni, valóban jobb, ha magadba szállsz, mert ebben a helyzetben a te hátad a túrós, bár tudom, hogy manapság tilos egy nőre azt mondani, hogy bármiben is hibás lenne, elvégre minden a férfiak hibája, de legalább most az egyszer nézz magadba, már ha egyáltalán lehet-e látni valamit egy ekkora sötétségben.

2015. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Mert ott már lassan célkeresztbe kerül a gyerek (általában)"


Férfiaknál később kerül célkeresztbe a gyerek. 33 éves koruk után. Akkor te mennyi is lennél? 27?

2015. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
igen lehet tényleg ez a kor a legjobb... elvileg. Mégis ha a környezetemen végig nézek, mindenhol páwagyerek, vagy aki tényleg normális, annak van valakije. Vagy én nem tetszem neki. Mert valószínű, ha az elsőnek odaadnám magam, többen jönnének. De mivel egy értelmes szót nem tudok idegenekkel váltani... ezért szeretem a társkeresőt. És már jött innen össze komoly kapcsolat, pedig ugyanezek voltak az elvárásaim.
2015. nov. 2. 17:37
 18/21 anonim ***** válasza:

16: Normális, ha a férfiaknak idősebb korukban jut az eszükbe a gyerek, mint a nőknek.


A férfiak még 30-35 évesen is tudnak esélyesen egészséges gyereket nemzeni, de a nőknek ez korábban van.


Most csak biológiailag nézve, egy nőnek 18-27 évesen van az ideális kor a gyerekszülésre, egy férfinak meg inkább 25-35 évesen.


Kérdező: Az hogy milyennek neveled a gyereked, az csaj rajtad és a párodon múlik.

2015. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hogy állsz azzal, hogy a kort told egy kicsit lejjebb? Én is internetes társkeresőn ismertem meg a férjem, szóval nem szidni akarom, szerintem tök jó dolog:) Bár igaz, én öregebb voltam akkor, 24 éves.

De ha kizárom a nálam fiatalabbakat, akkor most szerintem még mindig egyedül lennék. Az, hogy fiatalabb kicsit, nem feltétlenül jelenti hogy éretlen is!!! Ez is csak egy lehetőség. Szélesebb a kör amiből választhatsz.


Nem tudom mióta vagy fent, de légy türelmes. Nekem pl 6 hónap volt.

2015. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
még ha lejjebb is vinném, akkor sem lenne, mert ahol regisztrálva vagyok, 20 év alatti, aki szóba jöhetne, nincs is.
2015. nov. 2. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!