Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, miért kell nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért kell nálatok örökké taktikázni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen bárkivel ismerkedem (normális srácok, nem ilyen nőcsábász bunkók), mindig ugyanaz van, hogy nem lehetek velük túlzottan kedves meg érdeklődő, mert akkor visszakoznak. Ellenben, ha hidegebb vagyok velük és elérhetetlen, mindig tepernek utánam...


Mire jó ez, fiúk?


2016. jún. 25. 23:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minél kedvesebb és érdeklődőbb a lány, nekem annál érdekesebb. Szóval vannak kivételek.
2016. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek kell a jégkirálynő.

Én sajnos nehezen kezdeményezek, ezért szeretem ha a nő érdeklődő, ebből észreveszem hogy érdeklem.

Egyébként is azt vallom hogy az a jó mikor mindkét fél egyenrangú a kapcsolatban/ismerkedésben, és egyik sem teper a másikért.

2016. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem mindegy, h jégkirálynőt akar egy srác, vagy nem akarja, h eláraszd az érzéseiddel, h levegőt se tudjon venni.


nem jégkirálynőt kell játszani, hanem néha adni neki levegőt, és nem, nem a farkán lévő lyukon keresztül, hanem kicsit élni, élni hagyni. :)

2016. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!