Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fenéért kell taktikázni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért kell taktikázni?!

Figyelt kérdés

Miért nem teszitek férre az egótokat és írtok rá a másikra ha tenni akartok egy kapcsolatért?!

"Na hát én biztos nem keresem, majd ha ő keres akkor én is.." meg ehhez hasonlók.

Mintha nem is felnőttek lennénk :/



2018. jan. 16. 17:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
És mivel tetted egyértelművé számára, hogy részedről is zöld a lámpa?
2018. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#11 nem vagyok a szituációban :D

Akkor megváltoztatom a kérdésem és vegyük egy potenciális baráti viszonynak. Ez esetben? :)

2018. jan. 16. 18:21
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Ezeket a játszmázásokat én sem szeretem. Felnőtt emberek vagyunk, ne taktikázzunk meg ne jeleket küldözgessünk egymásnak, hanem mondjuk ki nyíltan, amit akarunk. Nagyon adom a véleményedet, kérdező.
2018. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy valamiért akadályát látja? Azt hiszi/tudja más pasi is van a képben? Nem akar zaklatni? Esetleg azt hiszi kevés hozzád? Azt hiszi csak barátnak, havernak tekinted és nem akarja kínozni magát?
2018. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Én az egyenes beszéd híve vagyok.Nőként sem szégyellek tenni azért a valamiért vagy valakiért,ami vagy aki kell nekem.Feldobom a labdát.Egy ponton túl viszont fárasztó folyton kezdeményezni.Talán a pasi is azt érzi,mindig ő ír,keres.Te is megteheted,egy határig.Nem kell nyomulni meg nem kell futni senki után...de akár kezdeményezhetsz,néha.
2018. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#9: Nálam minden ilyen esetben kölcsönös volt a szimpátia, de ha nem voltam elérhetetlen, akkor bekerültem az átlagos, elérhető pasikategóriába vagy fogalmam sincs, de nem voltam érdekes :D

Valamilyen szinten megéri foglalkozni. Volt, akivel szex lett, volt, akivel komolyabb. Ha minden apróságért kizárnám az esélyes lányokat, akkor 25 év alatt csak 1 nőre mondanám azt, hogy foglalkoznom kellett vele. Elég rossz arány :/


#10: Pasiknál ez maximum arra a pasira igaz, aki óriási csajozó és naponta több lehetősége is van. A legtöbb srác (ahogy ezen az oldalon is látszik), simán ugrik bárminemű elérhető csajra.

2018. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#13 Azt figyeltem meg, hogy sokan osztják ezt a nézetet, viszont amikor élesbe megy a dolog, ellenkezőleg viselkednek.

#14 Becsüld többre magad! :)

#15 Én is kezdeményezek.

#16 Abban egyetértek, hogy vmilyen szinten megéri foglalkozni (attól függ, mit akarsz elérni ezzel) ,lehet játszani az elérhetetlent és nem minden esetben lesz ennek negatív következménye, de a mértéken van a hangsúly! Sok esetben szerintem ezt eltúlozzák.

2018. jan. 16. 19:11
 18/23 anonim ***** válasza:

:)


Például most pont egy tipikus sz.r szituációban vagyok. Egy haver csajjal nagyon egy hullámhosszon vagyunk érzem. Nagyon jó barátok lehetnénk. Van pasija, aki elég féltékeny típus, ezért inkább nem keresem.

2018. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Vannak akik utána mindig elvárják majd, hogy a másik fél fusson utánuk. Úgy vannak vele, hogy a másik tegyen csak a kapcsolatért, és tőle várják el, hogy keresse őket.
2018. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#17: Egyetértek, ez az élet sok területére jellemző. Az emberek könnyen esnek túlzásokba. :/
2018. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!