Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fenéért kell taktikázni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért kell taktikázni?!

Figyelt kérdés

Miért nem teszitek férre az egótokat és írtok rá a másikra ha tenni akartok egy kapcsolatért?!

"Na hát én biztos nem keresem, majd ha ő keres akkor én is.." meg ehhez hasonlók.

Mintha nem is felnőttek lennénk :/



2018. jan. 16. 17:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

A hiúság és a félelem nagy úr...

Sajnos ilyen az emberi mentalitás.

2018. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
*Félre
2018. jan. 16. 17:48
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy idő után ha csak én keresem mindig, jogosan érzem azt hogy őt nem érdeklem. És akkor megvárom, hogy neki vajon magától eszébe jutok-e?
2018. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki fél a csalódástól és nem akar úgy nyomulni, hogy kőzben lehet hülyét csinál magából. Dehát kockázat nélkül nincs nyereség :D
2018. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Azt hittem “taktikázás” alatt itt a hazug színjátékokat érted. Az nem taktikázás, hogy simán nem akarja zavarni a lányt és nem akar teperni, ha ez nem kölcsönös.
2018. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem az keres, aki megszakította a kapcsolatot és miért azzal jön, hogy "nekem nagy az egóm" ? Ha írtam neked ma, te pedig nem válaszolsz nekem, akkor nem fogok irkálni neked óránként, naponként, mert felteszem olvastad, hülye sem vagy, meg neveletlen sem vagy, tisztában vagy vele, hogy rajtad van a sor. Ez szerintem nem taktika.

31/f

2018. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Mert beválik a modszer a legtöbb esetben. És nyilván az ember a nagyobb esélyre hajt.
2018. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Az utóbbi 1-2 évben, amikor őszintén közöltem, hogy komoly kapcsolatot akarok és xy nő bejön, hirtelen nem voltam érdekes. Amikor eljátszottam, hogy nem érdekel a nő, konkrétan ők jöttek utánam. Hmm, akkor miért ne taktikázzak?

Az egy dolog, hogy tudok felnőttként viselkedni, de ez semmit sem ér, ha az emberek többsége egy éretlen kisgyerek, csak 18 évesnél idősebb kiadásban.

2018. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Olyan helyzetre értem a kérdésem, amikor látszólag kölcsönös a szimpátia.

#8 és te mit gondolsz..ilyen emberrel megéri foglalkozni?! Mert én nem tenném az biztos.

2018. jan. 16. 18:13
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
#8 Ez egyébként a pasikra is igaz. Kicsit kell játszani az elérhetetlent, a függetlent. Végülis kinek kéne egy egyből nyomulós valaki? Az már nemis lenne érdekes, mindig az kell, ami nehezen elérhető :D
2018. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!