Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 év feletti nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 év feletti nő már tényleg sokkal kevésbé kelendő, mint fiatalabb korukban a nők általánosságban?

Figyelt kérdés

Rengeteg 45 körüli pasit is látok, akik kikötik megszorításként társkeresőn, hogy max 30 éves legyen a nő. És hát nyilván a 30 év körüli, vagy az alatti férfiak is a saját korosztályukból szeretnének válogatni, esetleg mennek még lejjebb 18 éves korig, vagy ameddig a törvény engedi.

De ha belegondolunk, akkor ez egy ördögi kör, ez azt eredményezi, hogy a fiatal nőknek baromi nagy választékuk van férfiakból, és azok minden korosztályából, de a 30 fölötti nők meg már lehet egyedül maradnak.

Ti is ezt tapasztaljátok?


2017. dec. 30. 14:07
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy meg. Én nem mindenkinek akarok kelendő lenni, hanem annak az egynek aki nekem is szimpatikus.

Szóval itt kár vitatkozni.

Ha csak kalandokra hajtanék akkor persze szívás lenne, de így pont nem érdekel.


Az meg rohadt unalmas, hogy a nőnek 30 évesen már le kell húzni a rolót.

2017. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%

Atyaistenazégben :D

Hol irtam én olyat hogy a huszevesekre bukok? Egyáltalán hol irtam arrol hogy egyáltalán mire bukom? Szoba se került.


De ha lenne két tök egyforma klon és az egyik 27, a másik 33 lenne, akkor az elöbbit választanám. Ahogy a férfiak kilencven százaléka.

2017. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
68%

Itt szerintem nem azon van a hangsúly,jhogy kelendő-e egy 30 év feletti nő, vagy mennyi idősnek néz ki, vagy öreg-e már?


Egyszerűen az a helyzet,hogy mindegy,hogy férfi/nő, ehhez a korosztályhoz tartozók nagy része már megtalálja a párját, viszont még kevesen jutnak el a válásig,hogy ismét egyedülállóak legyenek esetleg.


Ezért találnak nehezebben párt a harmincas férfiak/nők.


Lehet mutatós, okos, megfelelő egzisztenciával rendelkező nő, sportos, okos, szintén anyagilag megfelelő háttérrel rendelkező pasi,ha a saját korosztályából szeretne társat találni már nagyrésze foglalt.

2017. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
51%
Senki nem lesz fiatalabb, mindenki öregszik, ez tény, de nem lehet általánosítani, nagyon sokat számít a genetika, ki mit örökölt, meg hogy mennyire figyel oda magára. Aki fiatalon piál és dohányzik, azon sokkal hamarabb fognak látszani az öregedés jelei, mint aki mondjuk rendszeresen sportol. Ráadásul akármennyire is hirdetik a kencéket, azok használata is öregítheti a bőrt, és lehet, hogy aki semmi ilyen krémet, sminket nem használ, az fiatalabbnak fog látszani, mint aki összevissza keni magát. Tehát ez egyedi. Van, aki huszonévesen is 40-nek látszik, és van, aki 40 évesen is simán letagadhat 10 évet. Engem is rendszerint fiatalabbnak néznek, ezt örököltem, apámtól is állandóan elnézést kérnek a BKK ellenőrök, amiért ellenőrzik, hogy valóban elmúlt-e 65 éves, mert nem látszik annyinak, öcsém is jóval fiatalabbnak látszik, mint amennyi (ráadásul most akar felrakatni fogszabályzót, akkor meg egészen kamaszképe lesz, pedig már ő is közeledik a 30-hoz).
2017. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
56%

Még is azt hozod ki belőle. 😀

Hogy a Huszon éveseké a világ.

2017. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
60%

30 felett is lehet társa az embernek

sok ismerőseimnek van 32N 62F

2017. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
83%

megnézném, hogy a 45+-os férfiaknak társkeresőn hány 30 éves válaszol, lol. kicsit el vannak tévedve valóban. :D

szerintem az túlzás, hogy 30 évesen már ne lenne vonzó egy nő. szerintem aki ezt mondja, az nem látott még nagyon 30 évest. 30 évesen még teljesen hibátlanul néz ki egy nő, ha nem igénytelen vagy kövér. 30 évesen messze nem ereszkedik még meg a bőr, nem ráncosodik, nincs fakó színe, mit tudom én.

30 évesen inkább az szokott probléma lenni, hogy addigra már az emberek többsége megtalálja a párját, ezért férfiak és nők között is kevésbé lehet válogatni.

35-40 évnél már változik a külső, és egyre nehezebb párt találni. de elsősorban szerintem itt sem a külső a probléma, hanem hogy már mindenki kb házas.

azt pedig nagyon erősen kétlem, hogy 40-45 éves férfivel összejönne huszonéves nő. kivéve persze aki a pénzre megy. általában az emberek saját korosztályban keresgélnek.

2017. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Szerintem lazán van esélyed egy 30-as pasinál is. Lehet, hogy ezt az mondatja velem, hogy korombeli nőre vágyom és a statisztika teljesen mást mutat, de nekem ez a véleményem.
2017. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
en megismerkedem veled, csalad alapitas is szoba johet.
2017. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"Ráadásul akármennyire is hirdetik a kencéket, azok használata is öregítheti a bőrt, és lehet, hogy aki semmi ilyen krémet, sminket nem használ, az fiatalabbnak fog látszani, mint aki összevissza keni magát."


Olvass utána előbb. Ha öregítenének, nem használnám. És én mindennek utána olvasok, az öregedésnek főleg.

2017. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!