Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan használnátok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan használnátok ki a lehetőségeiteket, hogy ha egy általánosságban szépnek tartott nő lennétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk 168 cm, 50-55 kg, homokóra alkat. Szép arc, hosszú haj, babapunci. Amikor felvennétek valami dögös ruhát, szinte az összes hapsi megnézne titeket magának. Lenne eszetek is és tisztában lennétek a vonzerőtökkel.


Ti mit tennétek ebben az esetben, ha mondjuk 18 éves kor körül járnátok és gyakorlatilag olyan férfit fognátok magatoknak amilyet csak akartok ? A legtöbb amit tennetek kellene, hogy vártok.


Férfiak és nők válasza is érdekelne.



#könnyűélet
2017. okt. 26. 19:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%

Nem adnám olcsón magam az biztos. Mivel tisztában lennék az "erőviszonyokkal", hogy több ezer férfi közül válogathatnék, ezért olyat választanék aki fizikailag teljesen vonz arcra is és testre is, rengeteg pénze van és magas fizetésű stabil állása és végzettsége (tehát még véletlenül sem az örökölt pénzét éli fel, hanem van ígéretes jövőképe), a személyisége is olyan ami lenyűgöző, egyben kihívást jelentő, de pl. hűséges típus, stb.

Keményen kiszelektálnám a sok selejtet már arckép alapján, hiszen egy nőnek szinte korlátlan válogatási lehetősége van férfiak közül. A fiatal és szép nőknek legalábbis.

2017. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig is ilyen voltam. Még a magasság is pontosan stimmel. Az elmúl 15 évben 2 kapcsolatom volt, az egyik 7 évig tartott, a mostani 8. éve. Tehát sehogy nem használtam ki. Tanulással és munkával jutottam előbbre. A kapcsolat működéséért meg így is tenni kell.
2017. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
En beleillek a kepbe, mindig is “omlottak” utanam a pasik, de nem ertem a kerdest. Mit kene tenni? En is ugyanugy kerestem az “igazit” akit szeretek es viszont szeret es tervezem az eletem stb... mit akarsz tudni? Jelenleg 6 eves komoly parkapcsolatban elek, kozos vallalkozasban dolgozunk.
2017. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
Én 175 cm vagyok, 53 kg. Derékig érő szőke hajam van és hatalmas kék szemem. Hosszú combom és még eszem is van. Sose gondoltam rá, hogy kihasználjam a külső adottságaim.
2017. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Ráírnék Balázskára GYIKon és felszedém magamnak.
2017. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Inkább az eszemből/tehetségemből kovácsolnék magamnak sikert.
2017. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#4 Ez jól hangzik, de nem garancia rá, hogy szép vagy. Nem bántásból mondom, de érted. Akit én leírtam tényleg jó nő, mondjuk az emberek 90%-a szerint legalább.


Egyébként miért nem élnél vissza vele ?

2017. okt. 26. 20:06
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tisztaban lennek a tulajdonsagaimmal, minden erommel szelektalnam a pasikat, hogy tenyleg olyannal legyek aki szeret, ne olyannal, aki csak hencegni akar a haverjainak.

Es sokat mosolyognek, mert ehhez az illene.

2017. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én zseni vagyok spanyolból ugyhogy ilyen vagyok én is
2017. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Akik nem élnének vissza vele, azok miért nem ?
2017. okt. 26. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!