Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan használnátok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan használnátok ki a lehetőségeiteket, hogy ha egy általánosságban szépnek tartott nő lennétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk 168 cm, 50-55 kg, homokóra alkat. Szép arc, hosszú haj, babapunci. Amikor felvennétek valami dögös ruhát, szinte az összes hapsi megnézne titeket magának. Lenne eszetek is és tisztában lennétek a vonzerőtökkel.


Ti mit tennétek ebben az esetben, ha mondjuk 18 éves kor körül járnátok és gyakorlatilag olyan férfit fognátok magatoknak amilyet csak akartok ? A legtöbb amit tennetek kellene, hogy vártok.


Férfiak és nők válasza is érdekelne.



#könnyűélet
2017. okt. 26. 19:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

ma 20:15 Az alapvető kérdés is arra kérdez rá, hogy ti mit tennétek a leírásban adott körülmények alapján. Ez lehet fantázia is.


Sunshinedoll Igen, de ha valakinek van esze, akkor képes fejlődni is, mert felfogja, ha valamiben nem annyira jó. Legyen ez akár személyiségbeli csorba, vagy tárgyi tudás, vagy akármi.

2017. okt. 26. 20:19
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

8#

Akarmennyire akarod ram erolterni , en ebbol akkor se akarnek hasznot huzni. :D

Erositenem a szep noknek azt a szazalekat, akik azt akarjak, hogy komolyan vegyek oket.

Ha lenne eszem arra, hogy ugy gondoljam a kulsommel akarmit megkapok, akkor lenne nyilvan arra is, ezt ne akarjam.


De egyebkent hulye kerdes. Ha minden embert megaldhatnal ezzel a tulajdonsaggal, belsore akkor se lenne senki egyforma, igy lenne olyan is aki ebbol elne meg, meg lenne olyan is aki nem. Persze mindket oldal le is nezne a masikat.


De folosleges is errol fantazialni, hisz a valo vilagban is van mindket pelda.

2017. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%
Na, megjelentek az "énpontilyenvagyok" lánykák. Persze, elhisszük.
2017. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
ma 20:36 Ez most egy olyan kérés, ahol szabadon használhatják a fantáziájukat.
2017. okt. 26. 20:41
 25/32 anonim ***** válasza:
20%

Elcsábítanám az összes egyetemi tanárt hogy kiválóra diplomázzak, illetve az álommelóért is magamba bolonditanék bárkit.

Aztán férjül vennék egy bankárt és papucsot csinálnék belőle hogy mindig engem szolgáljon...


Ja vagy mégse. 18 évesen a 170 cm-hez 61 kg voltam hosszú dús barna hajjal, és homokóra alakkal, s tudtam hogy a legtöbb pasinak tetszem, főleg az idősebbeknek. De sosem éltem volna vissza ezzel. Mindig a természetemmel hódítottam, nem is volt akkor csak összesen két kapcsolatom, s egyik sem volt se gazdag, se szép.

S megbántam? Nem!

2017. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
35%

Utolso, a nulla tudasoddal nem mennel sokra a munkahelyen. :DD

Te enelkul a kulso nelkul is buta vagy..

2017. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
A méreteket csak irányadónak adtam meg, nem szempont, hogy ti milyenek vagytok valójában. Akit én leírtam az ebben a formában a legtöbb férfinek, sőt nőnek is tetszeni szokott.
2017. okt. 26. 21:07
 28/32 anonim ***** válasza:

#26 ezt nekem írtad? :D

Cuki vagy, de te meg lehetsz akármilyen szép, ezzel a stílussal biztos nem sokra viszed 😉

#25

2017. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kosz, te is cuki vagy, de nem punci van a labam kozott.
2017. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
49%
26# Miért is buta a 25#? Azért, ha azt tenné, amit az első bekezdésben írt, vagy amiatt, amit a másodikban leírt, hogy egyáltalán nem ilyen? :D
2017. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!