Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan használnátok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan használnátok ki a lehetőségeiteket, hogy ha egy általánosságban szépnek tartott nő lennétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk 168 cm, 50-55 kg, homokóra alkat. Szép arc, hosszú haj, babapunci. Amikor felvennétek valami dögös ruhát, szinte az összes hapsi megnézne titeket magának. Lenne eszetek is és tisztában lennétek a vonzerőtökkel.


Ti mit tennétek ebben az esetben, ha mondjuk 18 éves kor körül járnátok és gyakorlatilag olyan férfit fognátok magatoknak amilyet csak akartok ? A legtöbb amit tennetek kellene, hogy vártok.


Férfiak és nők válasza is érdekelne.



#könnyűélet
2017. okt. 26. 19:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%

Várnék arra, akit szeretni tudok, és aki ENGEM szeretne, túllátva az előnyös külsőn, megértve belsőleg is, és nem csak az ágyban akarna, hanem partner lenne az életben is. Akivel egy hullámhosszon vagyunk, megértjük egymást, tudunk sok jó közös élményen osztozni, és nem várja el tőlem, hogy mindig dögös és harmonikus legyek, aki elviselné a hullámvölgyeimet is.


Mert azt írtad, lenne eszem. Ha nem lenne, akkor valószínűleg kibabrálna velem valami bunkó srác, aki a skalpokat gyűjti, de ostobán belebolondulnék, és azt hinném, viszontszeret.

2017. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Azert amiert a vekony ember nem zabal allandoan... miert miert... Istenem. Adj agyat a mai fiataloknak. Csak ezt kerem toled...
2017. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

Ha 18 körül járnék lehet,hogy fontosabb lenne az,hogy teperjek, és felvegyenek abba a suliba ahová szeretnék menni :)


Erre a kérdésre csak az tud pontos választ adni aki megfelel az általad leírt paramétereknek és 18 éves kor körül jár.

E fölött, vagy alatt nehéz megítélni mit is tennénk...


Viszont nem csak 18 évesen rendelkezhet valaki hasonló adottságokkal, mert bár a babap..i korhoz kötött, az összes többi már kevésbé.

Egy vonzó nő sosem él vissza azzal,hogy vonzó,mert ha igen, már kevésbé lesz az.


Az egyértelmű,hogy válogathat, és számára vonzó pasit fog választani, akinek még az esze is a helyén van.Nem hinném,hogy csak a lehetőségei miatt napi szinten váltogatja a pasikat.

2017. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig ilyen voltam (leszámítva a magasságot: 172 cm, 62 kg). És sosem használtam ki. Olyan férfit "fogtam" magamnak, aki megtetszett külsőre és belsőre. Most, hogy közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz, ezzel az agyammal sem csinálnám másképp.
2017. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nyilván, de egy kis fantáziálásba még senki sem halt bele remélhetőleg, pláne otthon a kényelmes fotelból/ágyból.
2017. okt. 26. 20:12
 16/32 anonim ***** válasza:

8#

Azert nem hasznalnam ki, mert irtad , hogy lenne eszem, nyilvan azzal haladnek elore az eletben, nem a kulsommel. Emellett , egy budos kvanak ereznem magam, aki csak a penzre hajt, az meg nem lennek. Inkabb olyan, aki nek teszi szet a labad minden jokepu suhancnak.

2017. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

A lenne eszed, inkább arra vonatkozott, hogy tisztában lennél a hatalmaddal és ha úgy akarnád nagyon is a hasznodra tudnád fordítani.


Szerintem egy szép nőt nem nagyon vesznek komolyan a szakmájában, mert a "szép nőt" látják benne a legtöbben.

2017. okt. 26. 20:15
 18/32 anonim ***** válasza:
De eddig nem a fantaziarol volt szo...
2017. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Sunshinedoll ***** válasza:

Egy kapcsolat nem attól függ jól működni, hogy mosolygok és szép vagyok :D

Pasit felszedni meg közvetlen, jó személyiséggel sokkal könnyebb, mint szép pofival.

Van dekoratív, szép ismerősöm, aki olyan kiállhatatlan, hogy sok pasi messziről elkerüli.

2017. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
mocskos kis kur.a lennék! :)
2017. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!