Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 év feletti nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 év feletti nő már tényleg sokkal kevésbé kelendő, mint fiatalabb korukban a nők általánosságban?

Figyelt kérdés

Rengeteg 45 körüli pasit is látok, akik kikötik megszorításként társkeresőn, hogy max 30 éves legyen a nő. És hát nyilván a 30 év körüli, vagy az alatti férfiak is a saját korosztályukból szeretnének válogatni, esetleg mennek még lejjebb 18 éves korig, vagy ameddig a törvény engedi.

De ha belegondolunk, akkor ez egy ördögi kör, ez azt eredményezi, hogy a fiatal nőknek baromi nagy választékuk van férfiakból, és azok minden korosztályából, de a 30 fölötti nők meg már lehet egyedül maradnak.

Ti is ezt tapasztaljátok?


2017. dec. 30. 14:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
63%
Ne sajnáld, ha nem kellesz azoknak, akik azokra hajtanak, akiknek még ott a tojáshéj a fenekükön. Akik egy 30-as nőt öregnek tartanak, azok meg menjenek a fenébe. :-D Én most minden téren jobb formában vagyok, mint huszonévesen voltam.
2017. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
63%
31 vagyok. Sokkal többen hajtanak rám jelenleg is, mint 21 éves koromban.
2017. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
32%

persze hogy sokkal többen hajtanak rád, megértél, talán most vagy a legszebb (szerencsés génekkel, ezt úgy értem, hogy szebb vagy, mint 20 éves kiscsajként).


Itt viszont a kelendőségről van szó. Ez egész mást jelent, nem azt, hogy hányan akarnak elkapni 1-2-3 körre. Sokkal inkább azt, hogy hányan szeretnének komolyan kezdeni veled. Ilyen szempontból pedig az átlagos (felfogású, világszemléletű) 31 éves nő nem épp a legjobb korosztály. Ő már lassan családot, gyerekeket szeretne (mondom még egyszer: általánosságban, te lehet hogy pont nem).


Egy értelmes férfi viszont nem akar pár hónap, de még 1-2 év után sem gyereket vállalni. Ez már önmagában sokszor konfliktusokhoz vezet és ez előre tudható. Mert egy értelmes ember úgy vállal gyereket, ha már nagyjából megismerte a másikat: túl a rózsaszín ködös szakaszon, az igaz valójában, plusz együtt is éltek 1, de inkább 2-3 évet, hogy legyen idő arra, hogy kibukjanak a valódi szituációkból eredő különbségek. Ki hogy reagál nagyobb gond esetén, hogy tudtok túllépni problémákon, szürke hétköznapokon, nehézségeken. És így tovább, és így tovább. Ehhez idő kell, évek. Nem 5-10, de azért 3 év szerintem egy felelősségteljesen gondolkozó embernél bejátszik.

Ezzel szemben 31 (32-33-34) évesen egy nőnek sokszor nincs ideje/türelme éveket várni és felépíteni rendesen egy kapcsolatot, mert ott motoszkál az "úristen, telik az idő" gondolat folyamatosan. Pláne, ha esetleg 2-3 gyerkőcöt is szeretne.


Szóval ez nehéz dolog. Pláne, mert 2-3 év simán elrepül, és míg 30-31 évesen még ott zsonganak a palik, 34-35 éves korodban már nem fognak.


És végül visszakanyarodnék: a fenti szófosásomat az értelmes férfiakról írtam. Mellettük van egy jó nagy adag hülye-gerinctelen-hazudós (lehet választani), akiken át kell verekedni magatokat és könnyen beleszaladtok itt már egy-egy olyanba, aki normálisnak tűnik az első fél-egy évben, aztán kiderül, hogy nagyon nem az és csak hülyítette a fejeteket. Ami megesik, csak egy ilyennel is elment egy újabb év. Szóval 30 fölött, ha a meghitt család, gyerekek a cél, akkor már ne merüljetek el abban, hogy de jó, még mindig milyen sokan udvarolnak... mert ez elmúlik. Gyorsabban, mint hinnétek.

2017. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

18-25 között a legkelendőbbek a nők, utána rohamosan zuhan a szexuális piaci értékük.


30 után már zuhan, 40 körül már megy a pincébe.


Ha jó genetikával rendelkezik akkor ezek tolódhatnak valamennyit, de egy 40 feletti nő már a kutyának se kell általában, maximum szexre.

2017. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
71%
Visszatért az "ál-aggódom a 30 feletti nőkért, hátha jut nekem, ha megfenyegetem őket a magánnyal".
2017. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
31%
30 feletti nők már nem akarnak senkit csak álmokat, amelynek még álmaik sem felelnek meg...
2017. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
35%

igen, azért írtam, hátha a netkábelen becsusszan pár harmincas nő, hogy "ó hős lovagom, kérlek végy el feleségül és nemzz nekem utódokat".


vaaaaaaaaagy


lehetséges, hogy kár a harmincegypár éves nőknek azzal hitegetniük magukat hogy semmiről sincsenek elkésve, szebbek, mint valaha, az élet negyven fölött kezdődik, ejjráérünkarramég.


Nem is tudom, nem is tudom.... melyik verzió lehet.


Na de hagyom kibontakozni a savanyúpics@kat, lehet leszázalékolni továbbra is, az igazság bezony fáj, így van ez.

2017. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, hány éves vagy? 18?
2017. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
35%

Egyrészt miért zavar az, ha valaki hitegeti magát? Téged hogy befolyásol negatívan, hogy ennyi gyűlöletet szül benned?


Másrészt, ezen logika mentén minél idősebb egy nő, annál jobban nem kell senkinek, tehát logikusabb lenne a 60 éveseket támadni, mert sokkal kevesebb esélyük van, mint a 30-asoknak. Tehát maximum gyűlöletet nyomsz a legalacsonyabb kor felé. Tök fura.

2017. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Igen, az idő előrehaladtával egyre nehezebb párt találni. Előbb-utóbb mindenki foglalt lesz. Én is közeledem a 30-hoz, szóval lassan kifutok az időből, de lesz.rom.
2017. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!