Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kelendő egy diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kelendő egy diplomás (csillagász) pasi, akinek nincs munkája, viszont doktori fokozattal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Az ELTE-n végzett fizika szakon, és csillagászati doktorandusza van. Jelenleg nincs munkája, de hát ebben a kommersz országban nincsenek is kutatások, semmilyen tudós munka. Csak a nyugati multik, összeszerelő gyárak meg a sok programozói állás, mind az olcsó munkaerőre támaszkodva. Szóval összességében egy teljes szégyen az ország helyzete, csak kulimunkák vannak. Bezzeg például Amerikában piszkosul megfizetnének egy ilyen tudóst, itt meg még piacképtelen, meg büfé diplomásnak számít, szégyen.

A magyar nők szemében mennyire érték egy ilyen férfi, akinek nagy és érdekes tudása, és doktori címe van. De az ország helyzete miatt nem kapja meg az őt megillető anyagiakat?


2017. okt. 26. 11:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%

Hogy őszinte legyek az írásod alapján nekem az a véleményem, hogy baromira beképzelt vagy. Oké, lehet hogy van mire, de ha annyira szar ez az ország akkor miért nem mész el? Nincs annál irritálóbb dolog, mint amikor valaki felvág azzal, hogy neki milyen végzettsége van, közbe meg sír a szája hogy miért nincs melója, mert nyilván nem vállal el olyat, ami nem méltó hozzá. Nekem mindig szakmunkás párjaim voltak, gyárban dolgoztak, de keményen. Én ezt sokkal jobban becsülöm, mint az ilyen meg olyan diplomát, amivel aztán semmire se mennek. De ez csak az én véleményem.

23N

2017. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Ez az egész Soros György hibája. Most miatta nem lesz barátnőd.
2017. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

A doktorandusz az egy ember, aki doktori képzésen vesz részt. Akinek doktorandusza van, az egy egyetemi tanár, aki a doktorandusz témáját vezeti. Szükségképpen tehát van munkája. A többi is kb ekkora hülyeség, amit írtál.


Szerintem nyilvánosan ne elmélkedj ilyen témákról, mert csak magadat blamálod. Esetleg jelentkezz egyetemre, hogy egy kicsit körülnézz ott is, mert nagyon látszik, hogy nem ismerős neked ez a világ.

2017. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Költőnő? ***** válasza:
52%
Bizonyára lehet vele beszélgetni, de az nem fedezi a szlákat.
2017. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
60%
Nem jönnék össze olyannal, akinek büdös a munka. Sorry.
2017. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan, mi a terv? A doktoriddal összeszedsz egy csajt, aki majd eltart, amíg te otthon merengsz? Húzz

el külföldre, vagy menj el "olcsó programozónak". Én is csak addig csinálom, amíg lesz egy nagyobb lakás meg elég félretett pénz, utána visszamegyek azt csinálni, amit szeretek.

2017. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
66%
Nálam kelendő voltál addig, amíg nem az ország helyzetével jöttél. Dolgoztam már egy munkahelyen, ahol mondták, hogy mindenki megtalálható náluk, még csillagász is:)
2017. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
37%
Ha csóró vagy akkor elmehetsz a címeiddel a p-ba. :)
2017. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
72%

ak. Bezzeg például Amerikában piszkosul megfizetnének egy ilyen tudóst"


Persze, hát hogyne :D

2017. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a lexikális tudás nem tudás. Nem érdekel, hogy mennyi fölösleges tudás van a fejében. Élettapasztalata legyen és éljen meg a jég hátán is. Az élethez legyen okos. Ami mondjuk ott kezdődik, hogy nem az országot szidja, hanem tesz érte, hogy javuljon a saját helyzete.
2017. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!