Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kelendő egy diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kelendő egy diplomás (csillagász) pasi, akinek nincs munkája, viszont doktori fokozattal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Az ELTE-n végzett fizika szakon, és csillagászati doktorandusza van. Jelenleg nincs munkája, de hát ebben a kommersz országban nincsenek is kutatások, semmilyen tudós munka. Csak a nyugati multik, összeszerelő gyárak meg a sok programozói állás, mind az olcsó munkaerőre támaszkodva. Szóval összességében egy teljes szégyen az ország helyzete, csak kulimunkák vannak. Bezzeg például Amerikában piszkosul megfizetnének egy ilyen tudóst, itt meg még piacképtelen, meg büfé diplomásnak számít, szégyen.

A magyar nők szemében mennyire érték egy ilyen férfi, akinek nagy és érdekes tudása, és doktori címe van. De az ország helyzete miatt nem kapja meg az őt megillető anyagiakat?


2017. okt. 26. 11:39
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%

Szeretem azokat az embereket, akik otthon vannak a természettudományokban, mivel engem is foglalkoztatnak ezek a témák. Imponál, ha egy férfinek ilyesmi végzettsége van. De te viszont abból, amiket írsz, nagyon egoistának és valahogy unintelligensnek tűnsz számomra, ez viszont nem tetszik. Vagy menj ki akkor külföldre, vagy miért nem tanultál mást, ha láttad, hogy itt ennek sajnos nincs jövője?

23/N

2017. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mióta munkanélküli, és mit szándékozik a jövőben tenni... de alapvetően a hozzáállás, ami le van írva a levélben, nem szimpatikus.


Amikor az ember egyetemre megy, akkor benne kell, hogy legyen a pakliban az, hogy van olyan szak, amivel nehéz elhelyezkedni, és nem biztos, hogy sikerül. Tehát ha 1-2 éve nem talál semmit, akkor bizony nem anyuval kellene eltartatnia magát és sírni azon, hogy nem tud x 100.000 nettót keresni, hanem lehet, beérni rosszabbul fizető melóval (nyilván doktorival, egyetemi végzettséggel, ha van mellette esetleg némi számítógépes tapasztalata, adminisztrációs, azért nem a nettó 80as minimálbéresre van csak esélye, hacsak nem az történt, hogy végigrugdosták kettessel, és egyébként nem túl okos). De ha csak 1-2 hónapja munkanélküli, én nem írnám le, hogy keresgél, mielőtt elfogad egy szarabb állást. Csak tudni kell, hogy mikor adjon lejjebb az igényeiből, és mikor döntsön úgy, hogyha egy rendes párkapcsolatot akar összeköltözéssel, esetleg gyerekkel, akkor bizony az nem fog összejönni, ha csak dúl-fúl magában 5 éve, és anyun vagy munkanélküli segílyen él.

2017. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
50%
A #10-es hozzászólás volt a legszomorúbb amit valaha itt a gyakorin olvastam.
2017. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, de valahogy nem sikerült jól ez a partnerkeresési akció...mit vársz? És mit doktorizol annyira? Nekem is van, de sosem hozom így elő...szar az ország, te meg a tökély, ja és doktori van, tudom. Erre nem buknak az értelmes nők...
2017. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy családot nem lehet eltartani álmokból és papírokból. Ebből a szempontból megértem a nőket. Még ha a posztoló úgymond lehozza a csillagokat is. :D
2017. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
70%
Cseppet sem lenne vonzó, nem bírom az ilyen töketlen, "azországhibájahogysikertelenvagyok" típusokat.
2017. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Kimondottan unszimpatikus az írásod. És távolról sem nagy a tudásod:

"csillagászati doktorandusza"

csillagászatban doktori fokozatod vagy csillagász doktoranduszod lehet.

2017. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
67%

Csatlakozom az egyik előző hozzászólóhoz:

10-es, te kib...ottul buta vagy!

2017. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
55%
Becsülendő a tudásod, de ha önmagában erre vered magad, akkor ne számíts sok jóra.
2017. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, én nőként szintén az általad említett szakon végeztem (más szakirányon), alapvetően ez az értelmesebb nők körében nagyon pozitív benyomást kelt majd, viszont, ha ennyire nem tudsz elhelyezkedni, akkor menj ki külföldre, ha úgy gondolod, ott jobbak az esélyeid, vagy iratkozz be az egyetemre, és tanulj ki egy, az eredeti végzettségedtől nem túl távol álló szakmát (pl. matematikus), amivel el is tudsz majd helyezkedni. Én értem a gondod, de sajnos a rinyálástól nem lesz több értelmes munkahely.
2017. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!