Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy általánosságban a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy általánosságban a legtöbb lány miért hiszi azt egy olyan fiúra hogy antiszoc. Aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon ritkán elmegyek bulizni,de csak hogy tényleg ne nézzenek valami magának való embernek,de nem az én világom általában 11 fele már el is szoktam jönni.Nem vagyok szorongó vagy ilyesmi,ha megkérdi egy lány hogy miért nem bulizok én megmondom hogy a sok bratyizó gyökeret nem tudom elviselni.Ez miért fura ?
2017. nov. 17. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ! En pl.inkabb az ilyen pasikat " szeretem" !!!
2017. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert olyanok kérdezik, akiknek a bulizás nem fura, hanem az, ha vki nem bulizik. Ha olyan társaságod lenne, akik hozzád hasonlóan nem bulizósok, akkor nem lenne fura nekik :)
2017. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
BULIZÁSI! :D
2017. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert általánosságában ítélkezőek, beszűkültek és idióták az emberek. Keress egy hozzád illő, kellően komoly lányt.
2017. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már halottad azt a szót hogy "bulikázás". Az már szabvány, és aki nem illik a szabványba, az fura...
2017. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy attól még nem antiszoc valaki ha nem jár bulizni. Én se szoktam, általában beülős helyekre járok el barátokkal, ismerösökkel.

Gondolom fiatalok azok a lányok akik antiszocnak néznek emiatt.

2017. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!