Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 év feletti nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 év feletti nő már tényleg sokkal kevésbé kelendő, mint fiatalabb korukban a nők általánosságban?

Figyelt kérdés

Rengeteg 45 körüli pasit is látok, akik kikötik megszorításként társkeresőn, hogy max 30 éves legyen a nő. És hát nyilván a 30 év körüli, vagy az alatti férfiak is a saját korosztályukból szeretnének válogatni, esetleg mennek még lejjebb 18 éves korig, vagy ameddig a törvény engedi.

De ha belegondolunk, akkor ez egy ördögi kör, ez azt eredményezi, hogy a fiatal nőknek baromi nagy választékuk van férfiakból, és azok minden korosztályából, de a 30 fölötti nők meg már lehet egyedül maradnak.

Ti is ezt tapasztaljátok?


2017. dec. 30. 14:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
63%

28 vagyok. Most dobtak.

Akkor ássam el magam mert még pár hónapig nem ismerkedem?

Vagy eszeveszetten álljak neki párt keresni, mert atya világ mindjárt 30 leszek?

Nem. Nem megyek bele azért semmibe, mert a korban benne vagyok. Majd ha 10 év múlva rá érek keseregni. Addig élem az életem. Ha lesz gyerek lesz, ha nem akkor meg ezt dobta a gép. Nem leszek emiatt kevesebb.

2017. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy többen nyomultak rám huszas éveim elején, de minőségi kapcsolatot csak 25 fölött tudtam kialakítani. Mondjuk 20 évesen nem is érdekelt, hogy hány 30-as, 40-es pasi akar felszedni, mert nekem nem kellettek. Egyébként egy csomó nő ismerősöm 30 fölött találta meg a párját. És többnyire azok, akik fiatalon is szépek, népszerűek voltak, és nem kellett sietniük a férjhezmenéssel.
2017. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
77%
19-nek: A 60 évesek szerintem érdekesek. Csak 2017-ben három, 60 feletti nő találta meg a párját az ismeretségi körünkből. Esküvő is volt mindhárom helyen:)
2017. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
77%

Én huszon és harmincévesen nem voltam kelendő. Most igen.

40/n

2017. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
12%

#13-as vagyok.


Jézusmária. Srácok. (csajok). Nők. Férfiak.

Azt nagyon nehezen veszi be a pocakom, hogy tényleg ennyire félreérthető volt amit írtam.


Ássa el magát? Gyűlöletet szül bennem? Miért nem a 60 évesekről írok? Zavar, ha hitegeti magát?


Miből szűrtétek le ezeket? Semmi ilyesmit nem írtam. A kérdés a harmincas nőkről szólt, ezért írtam róluk. Ha valaki azt hiszi, hogy általánosságban nem lesz kevésbé kelendő a kor haladtával, az saját magának hazudik. Nem, engem ez a legkevésbé sem zavar, de egyszerűen ez volt a kérdés. Ha azt kérdezi meg valaki, hogy egy férfi 35, vagy 55 évesen kelendőbb, akkor arra mondjam azt, hogy 55 évesen, mert mint a jó bor, a férfi is csak nemesedik az idővel? Mondhatom, de hülyeséget beszélnék.


Természetesen egy nő simán lehet a legkelendőbb 30-35 éves kora között. Nincs elkésve semmiről. Nem kell belemennie egy sz@r kapcsolatba csak azért, mert már nem 22 éves. Senki sem állít ilyet.


Én azt mondtam, hogy ha csak a kort nézzük, akkor ahogy távolodik a harminctól, úgy lesz egyre kevésbé vonzó komoly, hosszútávú kapcsolatra. Mert egyre inkább gyereket akar. Mert egyre kevésbé lesz szexuálisan vonzó a huszonévesekhez képest. Mert pont abban a korban van, amikor siet, míg a negyven fölöttiek MÁR nem rohannak sehova (család+gyerekek), a harminc alattiak pedig MÉG nem rohannak sehova. Értem én, hogy most sok sikeres szingli harmincas csajszi bőszen tudja nyomkodni a downvote-ot, semmi gond, senkit nem érdekelnek a százalékok srácok-lányok. Attól még ez az igazság.


Általánosságban. Aztán persze nézhetsz te ki úgy 60 évesen, mint Bíró Ica, nem mindenkire egységes igazság ez, de általában ez a helyzet.


Plusz csomó embert nem érdekel a kor (engem se különösebben), és ne tessék elfelejteni, hogy elég, ha megtaláljátok azt az egyet. Nem kell több.


De ne csináljunk úgy, mintha a fenti kérdésre jórészt nem IGEN lenne a helyes válasz. Illetve hát végül is nekem mindegy, mindenki azt hazudik magának, amit akar.

2017. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
42%

"pont abban a korban van, amikor siet" - Senki nem siet sehova. Nem kell általánosítani. Igen, van, aki siet, aki hagyja, hogy a társadalmi normák irányítsák az életét, aki hagyja, hogy a nagyik beleszóljanak az életébe, az siet. De egy önálló felnőtt nem ilyen.

Én pl. addig nem akarok gyereket, amíg nem törlesztem le a lakáshitelemet, nem fog 20 évig kitartani, mert sikerült jól tervezni, de azért ha holnap összejönnék valakivel, még biztos, hogy három éven belül nem lenne gyerek, de azt sem érzem tragédiának, ha mégse úgy alakul, nem akarok minden áron szülni, nem vagyok én tenyészkanca, igaz, anyai nagyanyám kiakadt, mikor azt mondtam neki, hogy nem akarok minden áron férjhez menni és szülni, de ő már 80 éves lesz hamarosan, és egyébként is én élem az életem, nem más. 33 éves vagyok

2017. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

#25

Ez ugyanaz csak pepitában.

De köszi a vigaszt. 🤔

Szóval mennyi idős is vagy?

Huszon x évesen ez persze helyes meglátás.

Mert te nyilván nem kezdenél idősebb nővel.

2017. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

csak hatszor irtam le hogy általánosságban.


de nem fogok vitatkozni a célközönséggel, akik 33 évesen ugy gondolják hogy még 3 évet ráérnek aztán utána majd lesz gyerek egyszer. Jepp. Vagy lesz, vagy nem, majd ahogy dobja a gép. Ez meg van akit érdekel, van akit nem, ennyire egyszerű. De nyugi a kérdésre akkor is igen a válasz, ha fejreálltok.


na kiszálltam, buék mindenkinek :)

2017. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

34 vagyok.

Igen, ez ugyanaz pepitában és azt is tudom, hogy xar olvasni, ezért se sértődök meg hogy a torkomnak ugranak. Teljesen érthető.

2017. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%
Ha te 34 évesen a 20 évesekre buksz, az meg már nekem gusztustalan.
2017. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!