Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, általánosságban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, általánosságban milyen erőfeszítéseket tesztek azért, hogy barátot szerezzetek?

Figyelt kérdés

Milyen dolgokat tesztek meg a társkeresésért? Milyen gondolatsorok mentén haladtok amikor szeretnétek, hogy legyen valakitek? Szép ruhák, sminkelés, viselkedés, lógó vagy emelt fővel sétálgattok, figyeltek-e másokra...? Minden érdekel amit esetleg azért tesztek, hogy összejöjjön valami.


Az is érdekel aki azt mondja, hogy csak áll és vár, mert így is bőven bombázzák.


2017. nov. 5. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

A nőknek semmit nem kell tenni azért, hogy pasija legyen.

Egy pasinak viszont vért kell izzadnia ahhoz, hogy egy nő egyáltalán csak beszélgetésbe elegyedjen vele...

2017. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

A szép nők sok időt töltenek a külsejük működtetésével, ők pontosan ennyit tesznek. A csúnyák meg semmit, csak sajnáltatják magukat.

Viszont minkét esetben férfi áll a házhoz, csak a mennyiség és a minőség változik. Egy csúnya nőt bottal sem piszkálnék mondjuk, pláne zsírbálnát.

2017. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Én semmit nem teszek az ügy érdekében azon kívül, hogy nyitott szemmel járok. Nem mondom, hogy bombáznak a megkeresésekkel, de akadnak. Ha nem lennének, akkor sem tennék többet, mint a figyelem és esetleges apró jelzések, ha már nagyon olyan a szituáció.
2017. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Megmossák a cuncuskájukat.
2017. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Lepontoztak...

Akkor : Még a cuncuskájukat sem mossák meg érte! :P

2017. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromat közös baráti kör révén ismertem meg. Találkoztunk, beszélgettünk, szimpatikusak voltunk egymásnak. A következő találkozáskor szintén beszélgettünk, utána már kerestük egymás társaságát. Megkedveltük egymást és összejöttünk. Mindketten ugyanakkora erőfeszítést tettünk, vagyis szóba álltunk a másikkal, és értelmesen beszélgettünk. A volt párommal is így volt, csak vele spontán egy strandon találkoztunk, beszélgettünk, majd megbeszéltük, hogy másnap is ugyanott találkozunk. Nem érzem úgy, hogy bármelyikük is többet küzdött volna azért, hogy vele legyek, hiszen én is ugyanúgy akartam
2017. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenért lepontozzák az embert azt vettem észre. Az igazság nagyon fájdalmas dolog. Márpedig a legtöbb nő nem tesz semmit, hogy legyen kanja.
2017. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért érezhetitek úgy, hogy a nők "semmit sem tesznek", mert a társkeresési igény máshogy van a nőkben és a férfiakban. Nyilván nem mindenki ilyen egyik nemből sem, de nagy általánosságban a férfiak úgy állnak az egészhez, hogy "KELLNŐKELLNŐKELLNŐKELLNŐKELLNŐ LESZÓLÍTOK AZ UTCÁN IDEGEN NŐKET, HÁTHA SZÓBA ÁLLNAK VELEM KIFIZETEK TÍZEZREKET CSAJOZÓS TANFOLYAMOKRA CSAK CSAK AZÉRT HALLGATOM MEG ŐKET, HÁTHA KÉSŐBB LEFEKSZENEK VELEM KELLNŐKELLNŐKELLNŐ"

Ami fajfenntartási szempontból rendben van, viszont ha a nők egyedül vannak, akkor inkább kivárják, hogy bejöjjön valaki a képbe, aki szimpatikus nekik, és akihez vonzódnak is, és nem ugranak rá az első emberre akitől nem fordul fel a gyomruk.

Ha van valaki, aki tetszik, akkor annak keresni szoktam a társaságát, próbálok minél többet beszélgetni, kérdezgetem, próbálom megismerni. Szóval első sorban ez az egész a kommunikációban nyilvánul meg, nem abban, hogy az egész szemhéjfesték palettát magamra kenem (bár nyilván slampos sem vagyok).

2017. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Utolsóval teljesen egyetértek. :D
2017. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 8-an, ha valaki megtetszik, akkor próbálom megismerni, minél többet beszélni vele, közelebb kerülni hozzá. Én sosem használok sminket, de igényes vagyok ettől függetlenül - csak azért, mert tetszik valaki, nem fogok belekezdeni a sminkelésbe. Ebben az is közrejátszik, hogy szeretném, hogy én magam tetszek a másiknak, nem pedig egy festett báb, akiről ha lekerül a máz, esetleg "megundorodik" a férfi, hiszen nem ilyennek ismerte meg.


Ismeretlen (pl metrón, utcán, boltban) ritkán tetszik meg, pont azért, mert minimálisan sem ismerem.

2017. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!