Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a mai lányok zömét megrémíti ha egy férfi fizikai munkával keresi a kenyerét?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Sportos testalkatú, 187 cm, vörös hajú. Apám vállalkozásában dolgozom építőiparban, mint kőműves. Nem tanultam a szakmát, csak betanítottak. Megjegyzem: elkezdtem az egyetemet, magyar szakon, de egy év után otthagytam, mert hülye voltam a nyelvészethez. Van tisztességes fizetésem, eltartom magamat, mégis, ha elmondom egy lánynak, hogy nem egy menő cég vezetője vagyok, hanem egy melós, látom a szemükben a megvetést. Miért van ez? Sokat utaztam a világba, és az USA-ban vagy Skandináviában soha nem láttam hogy a munkások szégyellnék hogy fizikai munkával keresik a pénzüket.
2017. aug. 27. 08:39
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
68%

#28


Rohadtul nem lennének rád nyitottabbak ha 2 ezer Euro-ért kint melóznál. A magyar nőknek az lenne a baja, hogy hát messze laksz és a távkapcsolat az nem működik. A külföldi nők szemében meg egy balkáni vendégmunkás csóró senki lennél, tehát azoknál 0% közeli esélyed lenne már érből. Nem csoda, hogy a külföldön dolgozó férfiak 90%-a totál egyedülálló.

2017. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
73%
Mert a média kimosta az agyukat magyar nőknek.
2017. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Ha már belekevertük a diplomát lenne néhány kérdésem:


1. Az osztálytársam földrajz szakon végzett, amire már akkor megmondta az igazgatónőnk hogy ne jelentkezzen rá, mert esélye sem lesz elhelyezkedni. Igaza lett. Otthon él a szüleivel, és mellékállásban edzi az ifi focistákat. Szóval neki van diplomája, de ettől már jobb, és intelligensebb mint én?


2. Valaki belekeverte a nyelvtudást. Nekem nincs nyelvvizsgám, de mivel sokat utazom, majdnem minden évben kimegyek a bátyámékhoz Pennsylvaniába, jól beszélem az angolt. Olvasni is tudok már, az Alice csodaországban elsőnek angolul olvastam. Ellenben számos nyelvvizsgával rendelkező ismerősömön tapasztaltam, hogy nem tud megszólalni angolul. Tehát megint a papír teszi az embert? Csak mert a nyelvvizsga bizonyítván nem fog helyetted beszélni.


3. Mi van azokkal az akár többdiplomás emberekkel, akik, külföldön dolgoznak, mint pincér, eladó, bébiszitter vagy konyhai kisegítő. Ők nem diplomások között mozognak, de rendelkeznek diplomával, akkor minek számítanak a szemetekben. Diplomásnak vagy sutyeráknak, mint mi?

2017. aug. 27. 11:38
 34/49 anonim ***** válasza:
55%

#31: "Nem csoda, hogy a külföldön dolgozó férfiak 90%-a totál egyedülálló."


Akkor az én ismerőseim lehetnek az a maradék 10%, ugyanis 1 nincs köztük, akinek ne lenne felesége, de legalább barátnője. Ja, és 2 pasi pont kőművesként dolgozik közülük, az egyiknek a felesége könyvelő, a másiké pedig pedagógus. Mindkét házasság 10 évnél régebbi, szóval tud ez működni.

2017. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
43%
Őszinte leszek, először csak néztem, hogy "megrémít", ez érdekes körülírás, de belegondoltam. Engem az rémítene meg, hogy egy kétkezi munkásról feltételezném, hogy mindent elé kell tenni. A családomban így volt. Mellettük mindig lábujjhegyen kellett közlekedni, ittak, egy pohár vízért nem álltak fel. Sztereotípia, de ezt láttam.
2017. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
53%

Engem itt több dolog zavarna:

Az egyik,amit egy elöttem szóló írt le. Az én apám is építőiparban dolgozik. Ő is mindig ki van szolgálva,itthon semmit sem segít,minket a gyerekeit is magasról letojja mert ő fáradt,mindenki hagyja békén. Ez így megy mióta élek. Nekem ilyen társnak nem kellene.


A másik,hogy nekem szemet szúrt,hogy az apád cége. Ez a saját rossz ítélő képességemből fakad,de ha csak apuci cégében tudtál elhelyezkedni,akkor ez számomra semmi jót nem jelent.


A harmadik a tanulatlanságod. Ha már kőművesként dolgozol mi a francért nem tudtad elvégezni azt a szakmát? Ehelyett inkább csak betanítottként vagy ami kb csak az apád cégénél működik,máshol ezek szerint életképtelen vagy.


Számomra ezek azok a tulajdonságok a munkáddal kapcsolatban,amik kizárják a veled való bővebb ismerkedést. Ennek a véleménynek amit leírtam semmi köze sem volt a pénzhez. Inkább az ambíciókhoz és tenni akaráshoz,ami belőled hiányzik.

2017. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek igaza van hogy sok melós férfit ki kell szolgálni, de engem pont nem kell, sőt. Nagyon önálló vagyok.

Ami az ambíciót illet, abban sajnos igazatok van: nem vagyok ambiciózus egyáltalán.

2017. aug. 27. 12:29
 38/49 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok nő, de a soraidat olvasva (nem csak a kérdést, hanem az összeset) azt látom, hogy süt a feldolgozatlan kisebbrendűségi érzés minden mondatból.


Hogy te is vagy olyan jó, mint bárki más... Hidd el, ez taszítóbb, mint az, hogy nem diplomáztál le.

2017. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Egy igazi nőnek, aki azért van veled mert szeret, nem érdekli, hogy mi a munkaköröd, és hogy épp el tudod-e tartani magad, vagy kőgazdag vagy-e. Bevallom ez ritka, de gondolom hasonló beállítottságú nőt keresel.
2017. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
43%

"gy igazi nőnek, aki azért van veled mert szeret, nem érdekli, hogy mi a munkaköröd, és hogy épp el tudod-e tartani magad"


A kérdező korábban kijelentette, hogy neki szép nő kell.


Egy igazi férfit pedig nem érdekel, hogy a nő vékony e vagy magas, hogy milyenek a mellei, hogy narancsbőrös e.


Nem érzed nevetségesnek ezt az indokot amit írtál a fentiek tükrében?


Komolyan, még férfiként is sírok, mit érezhetnek a csajok :)

2017. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!