Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a mai lányok zömét megrémíti ha egy férfi fizikai munkával keresi a kenyerét?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Sportos testalkatú, 187 cm, vörös hajú. Apám vállalkozásában dolgozom építőiparban, mint kőműves. Nem tanultam a szakmát, csak betanítottak. Megjegyzem: elkezdtem az egyetemet, magyar szakon, de egy év után otthagytam, mert hülye voltam a nyelvészethez. Van tisztességes fizetésem, eltartom magamat, mégis, ha elmondom egy lánynak, hogy nem egy menő cég vezetője vagyok, hanem egy melós, látom a szemükben a megvetést. Miért van ez? Sokat utaztam a világba, és az USA-ban vagy Skandináviában soha nem láttam hogy a munkások szégyellnék hogy fizikai munkával keresik a pénzüket.
2017. aug. 27. 08:39
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
55%
Ez a mai világ és a mai nők (tisztelet a kivételnek) szégyene. Sokkal menőbb a barátnők előtt azt mondani, hogy ügyvéd vagy bankár a barátom, mint azt, hogy kőműves, hogy a te példáddal éljek. És vannak azok a csajok, akiket nem érdekel, hogy mivel keresed a kenyered, csak sok pénzed legyen. Amúgy amelyik nőnek az a fontos, hogy mit dolgozol, azzal le se állj. Értem, hogy mi az elvárás a nők részéről meg ilyenek, de ez akkor is rossz érzés tud lenni.
2017. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Lazy Lover ***** válasza:
31%
Mert prolik azt hiszik hogy pénztelen igénytelen férfiak
2017. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
17%
Azert, mert valoszinuleg olyan kozegekben mozogsz, amikhez en pl nem akarom, hogy kozom legyen. Mellesleg ha egy szakhoz hulye voltal (bar egy viszonylag konnyuhoz), akkor vegtelen masik szak allt volna a rendelkezesedre. Ennyi.
2017. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
43%
Azert mert az atlag komuvessel pl. nekem semmi kozos pontom nem lenne. Lehet, hogy te vagy a rejtett "gyemant" aki ebben a szakmaban dolgozik, de ezt senkinek nincs ideje keresgelni, igy inkabb olyan kozegbol valasztottam mindig, ahol nagyobb a valoszinusege, hogy magamhoz valot talalok. Itt soha nem arrol van szo, hogy minden komuves tusko es minden diplomas isten, ahogy itt hajlamosak lesarkitani a dolgokat, hanem az eselyekrol. Egy diplomas kozegbol nagyobb esellyel talalok magamhoz valot, mig a komuvesek kozott eleg keves ra a sansz.
2017. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
66%
Sz.rd le ezeket a nőket! Annyit sem érdemelnek, hogy meghívd őket egy italra. Keress olyat akinek ez nem számit. Hidd el, hogy vannak, csak rosz helyen keresed őket. Ahogy a nőknek, nekem is van egy szűrőm, mégpedig az autóm. 24 éves, lelakott, koszos, büdös autó. Ha ezzel az autóval megyek el a lányért és utána is tartjuk a kapcsolatot, akkor lehet jó választás, mert nem az anyagi javak érdeklik, hanem én magam. Ha nem, akkor jobb is. Mellette persze nagyon jól keresek, csak nem autóra költöm. Szóval neked lehet a munkád a szűrőd. Aki lenéz miatta, azzal nem is érdemes foglalkoznod, nem hozzád való!
2017. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
37%

Ezeket a nőket kérdezd meg hogy ŐK mit dolgoznak és hogy jutottak be arra a munkahelyre aztan majd elgondolkodnak az ilyenek..Mert a 80% nak iskolája sincs vagy pedig apuci vagy protekció hátán került be a kis irodába ..

Semmit erő emberek de megjegyzem pasik között is van olyan aki lenézi pl azt a női munkást aki gyárban melozik! Tudom mert en is dolgoztam gyárban es volt ilyen ember aki ez miatt le nézett..

2017. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A legrosszabb ***** válasza:
45%
Mert egyre jobban kezd terjedni az a hozzáállás a nők részéről, hogy egy férfi legyen magánzó, azaz a semmiből teremtsen elő havi másfél milliót napi 15-20 perces munkával.
2017. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
96%
énmeg azt figyeltem, ha mesélek kicsit arról h hogyan néz ki a folyamat akk érdekesnek tűnik számukra.. mivel a nők nagyon kevés része mérnök, vagy egyáltalán vmi fogalma van arról h a kőműves nem csak sódert lapátol, igy érdemes kicsit belemenni a folyamatba h legyen rálátásuk..
2017. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
38%

Érdemes a társkeresőket is megnézegetni, csupa tanár, ápoló, stb nők vannak ott, akik nem párt keresnek, hanem egy két lábon járó bankautomatát.

Ha közlöm velük, hogy sofőr vagyok, még jobban örülnek, mert nem is látnak, avval kefélnek félre, akivel akarnak.

Természetesen vannak ritka kivételek, akik valóban párt keresnek, és nem a pénztárcában kotorásznak.

2017. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

# 3


A nyelvészethez hülye voltam, de voltak nálam hülyébbek, akik elvégezték. A legfőbb indokom az volt, hogy én az irodalom szeretete miatt jelentkeztem a szakra, és azt gondoltam hogy fel-fele arányban lesz irodalom és nyelvészet, erre 70-30 volt a nyelvészet javára. Fonetika, nyelvpolitika, hangtan, történeti nyelvészet.... nem érdekelt! Amúgy is egy tipikus láblógatós szak. Elhelyezkedni vele, meg szinte lehetetlen. Egyik ismerősömnek sem sikerült, aki elvégezte. Azóta szinte mind a másodikért tanul.


Szóval igazából nincs kedvem visszaülni az iskolapadba. Talán a meteorológia az, ami érdekelne, de nem hiszem hogy valaha is visszamegyek az egyetemre.

2017. aug. 27. 09:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!