Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a mai lányok zömét megrémíti ha egy férfi fizikai munkával keresi a kenyerét?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Sportos testalkatú, 187 cm, vörös hajú. Apám vállalkozásában dolgozom építőiparban, mint kőműves. Nem tanultam a szakmát, csak betanítottak. Megjegyzem: elkezdtem az egyetemet, magyar szakon, de egy év után otthagytam, mert hülye voltam a nyelvészethez. Van tisztességes fizetésem, eltartom magamat, mégis, ha elmondom egy lánynak, hogy nem egy menő cég vezetője vagyok, hanem egy melós, látom a szemükben a megvetést. Miért van ez? Sokat utaztam a világba, és az USA-ban vagy Skandináviában soha nem láttam hogy a munkások szégyellnék hogy fizikai munkával keresik a pénzüket.
2017. aug. 27. 08:39
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként, ha megengedsz egy megjegyzést: mivel én magam is magyar szakot végeztem, tudom, kik azok az évfolyamtársaim, akik nem tudták elvégezni, és kibuktak. Nem akarok magunk ellen beszélni, de tényleg nem agysebészet, szóval ha onnan kibuksz, amit én elvégeztem, az igenis kelt egy csalódottságérzetet.
2017. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nem szépségkirálynőkre hajtok, sem playmatekre. Fontos a belső is. A diploma nem érdekel, sőt, valószínűleg problémákat is okozna a kapcsolatban ha a párom rendelkezne diplomával, én meg nem. A kérdésem azokra az átlagosan szép lányokra vonatkozik, akik mondjuk a Tesco pénztáránál dolgoznak.
2017. aug. 27. 10:31
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy nekik sincs diplomájuk. Akkor nem tudom.
2017. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Olvasd el a leírást: otthagytam. Kettessel meglett majdnem minden nyelvészeti vizsgám, de otthagytam, mert nem érdekelt. Kibukni nem nagyon lehet ahogy én látom, mert egy ismerősöm 5 év alatt végezte el ami másoknak 3 év, de elvégezte.
2017. aug. 27. 10:33
 25/49 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert a magyar nők többsége, pénzéhes. Ha szerelemből lenne veled valaki, akkor le sem szarná, hogy mivel keresed a kenyered. De a magyar nőkből már én is kiábrándultam 25 évesen. Persze vannak kivételek sértődés ne essék és keresem is őket, de valahogy elment a kedvem az egésztől. Külföldön ebből a szempontból is jobb a helyzet, kedvesebbek az emberek úgy általában.


A végzettség meg nem hiszem, hogy számítana annyira, én most épp Fizikus szakon vagy mesterszakon és ahogy lediplomáztam megyek OKJ-re, vagy pék/cukrásznak, vagy környezetvédelmi technikusnak.


Egy jó szakmával sokkal többet ér az ember mint egy diplomával a mai világban. Én pl. 3 diplomás magyar nőkkel találkoztam Ausztriában mint pincér, mert ott jobban keresnek. Ez az ország és a vezetése tehet róla, hogy ide jutottunk és hiába mondják, hogy ne legyek pesszimista, ez így van és nem fog már megváltozni teljes egészében.

2017. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
17%

Egyrészt az, hogy eltartod magad, az egy dolog, de hogy tudsz eltartani majd egy családot + saját lakást vásárolni + autót venni + jólétben élni + nyaralások egy nyamvadt építőipari betanított munkás béréből?

Továbbá, meddig fogsz bírni dolgozni? Meddig fogsz élni?

Mert amíg fiatal vagy, ezt nem veszed észre, de épül le a szervezeted, az ilyen nehéz melósok szoktak 45-50 évesen szívbetegségben összeesni és meghalni. De tegyük fel veled nem történik ilyen, de akkor is, egy idő után már nem fogsz bírni dolgozni, ami nem is lesz olyan sokára, akkor ki fog fizetni neked? Hogy fogsz megélni?


Ha viszont egy diplomás szakmád lenne, akkor életed végig dolgozhatnál, jól szituált körülmények között, több pénzért és polgári életet élhetnél, így meg egy melós proli maradsz aki olyan társaságban is van minden nap. Ez nem olyan vonzó semmilyen nőnek, és a mai világban a nők válogathatnak, tehát pont nem egy melóst fognak választani. Érted?

2017. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Lehet függ az egyetemtől is. Én Debrecenbe jártam, és ott a fontosabb vizsgák, amitől mindenki félt, mind nyelvészet volt, pedig engem a nyelvészetnek csak a látványos része érdekel: a nyelvrokonság.
2017. aug. 27. 10:40
 28/49 A kérdező kommentje:

# 25


Nekem is van egy közgazdász végzettségű ismerősöm, aki Londonban dolgozik, mint pincér.


Olvasva a válaszokat, kijelenthetjük hogy valójában nem a végzettség áll a háttérben, hanem a fizetség. Tehát ha Németországban dolgoznék 2 ezer euróért kőművesként, akkor rögtön nyitottabbak lennének rám a mai lányok.

2017. aug. 27. 10:46
 29/49 anonim ***** válasza:
62%

Meg ráadásul ha diplomásként fizikai munkás párod lenne még hagyján,de vele együtt a környezetét is megkapod... Rohadt nagy alkalmazkodást igényel,ami nem biztos hogy megéri. Nekem van egy barátnőm aki más társadalmi osztályból való,de háromszor meg kell gondolnom,hogy milyen témákról beszélgetek vele és mit mondok,mert volt egy olyan eset,hogy elmondtam egy témáról a véleményemet és aztán kiderült hogy magára vette és lenézésnek... Nem győztem magyarázkodni...

Másik: fizikai munkás rokonaim vannak és belőlem őket csak az érdekli,hogy van-e már párom és hogy mikor akarok már babát. Ezekre nemleges választ adva,utána mintha nem is léteznék. El sem tudják képzelni hogy az ember jól el van a munkájával amit imád,mert nekik a munka csak a szükséges rossz,amit muszáj csinálni.


Úgyhogy szerintem nem kell megsértődni,hogy a diplomás lányok nem feltétlenül fizikai munkással szeretnének párkapcsolatot. Így is nehéz tud lenni az élet,minek még megnehezíteni egy olyan párkapcsolattal,ami valamelyik féltől dupla alkalmazkodást és tolarenciát igényel.

Én is úgy látom,hogy sok férfinak nagyrészt azért van kudarca,mert nem jól méri fel,hogy milyen közegből érdemes párt keresni.

2017. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon szép és hasznos munka amit végzel. Legyél büszke rá. Én így látom.
2017. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!