Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogy viselitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy viselitek ha elutasít az akit kiszemeltetek?

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok. Érdekel,hogy ki mennyire bírja.
2017. aug. 26. 18:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
mit tapasztaltal? en egesz korrekt modon kaptam most 50 elutasitast... te mennyit kaptal es milyenek voltak?
2017. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kb 10. Vegyes módon. Vagy úgy tesz mintha nem venne tudomást,pedig előtte beszélgettünk. Mondjuk egyenesen nem mondta meg. Nem ertem.
2017. aug. 27. 07:50
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen srácok nehéz, de meg kell edződni és minél gyorsabban továbblépni. Egy kosár után gyorsan egy másikat, hogy elfelejthesd az előzőt... Aztán a nagy számok törvénye alapján össze kell jönnie. :)
2017. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen kattogni, ez a férfi lét velejárója.

Az 50 elutasítás az nem is sok, ajjor keveset próbálkoztok. Én egy szombat esti buliban van hogy begyűjtök 10 kosarat. De végül mindig lesz bnőm. Sokszor olyan lányok mondanak igent, akikről nem is gondolnám, hogy szóbaállnának velem. Úgy értem, olyan szép csajok:)

2017. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

volt ilyen párszor.

annyit láttam bele,hogy az alkalmazott taktikám sza-r volt,vagy nem is volt taktika.

és ha volt rá lehetőség újra indítottam a játszmát más alapokon,sokkal több információval felvértezve.

példával.

nagyon bejött egy munkatársnőm és a hagyományos módokon próbáltam közelíteni,de minden hiába való volt.

a csalódottságomat nem mutattam ki sose.

aztán egyszer amikor ketten voltunk megfogtam a fenekét,erre mosoly,

erősen magamhoz húztam,megcsókoltam és kb felfalta a számat.

aztán később kiderült,hogy neki a vadállatok jönnek be,akik elveszik amit akarnak és nem kezelik egyenlő félként a másikat.


persze ha te belementél valami vallomásos,kapcsolatról hadoválós süketelésbe azt már nehéz folytatni,mert ott kész.

ezért kell mindig egy szalmaszálat hagyni,vagy megelőzni ha már látod hogy mondaná a tökönrúgást és te mondod neki,hogy legyünk csak barátok.

ebből még lehet újraépíteni felismerve a hibáidat.

összegezve úgy tekintek rá,mint egy 12 menetes boxmeccsre.

lehet,hogy az első pár menetben bever párat,akár még le is üthet párszor,hogy számolni keljen,de ezekből tanulok,idővel kiismerem és végül én nyerem a meccset.

2017. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!