Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti, hogy viselitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti, hogy viselitek ha párotok sokat szellent?

Figyelt kérdés
mondjuk 1 órában többször, van olyan aki 5 percenként mellesleg sokszor elég kellemetlen szagú... Még nem éltem együtt nővel szóval ezek szerint sokat ki kellesz járnom a házból. Sajnos egy haver is ebbe szenved ő az 5 perces... Élnétek együtt ilyen férfiakkal?

2017. jún. 21. 20:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Elküldeném egy jó alapos kivizsgálásra orvoshoz, mert ez nem egészséges.
2017. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos, hogy orvosi baja van. Valakinek ilyen az anyagcseréje, nem tudja a fehérjét rendesen emészteni, a hagyma, a bab, stb pedig büdös szellentést okoz nála. Olyankor el kell menni gyakran a wcre és ott kiadni a fáradt gőzt. Egy okos nő ebből nem csinál problémát, ha nem az orra alá teszi ezt a pasas. Mondjuk én sok ilyet láttam, a pasi direkt odaszellentett, a csaj meg, jajj, de szívem, ne már, ez büdi. :D No probleme, ha szeretik egymást.
2017. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez rendszeres, és nem mondjuk csak egy jó bableves után történik, akkor egészségügyi probléma, és foglalkozni kell vele. Lehet, hogy bizonyos ételeket nem is ehetne.
2017. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Ha együtt laknánk, akkor nőként odafigyelnék az étkezésére.
2017. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem kap egy ideig babfőzeléket, aztán megtanulja a rendet. :D
2017. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Hagymás bab helyett csak krumplis halat kap reggelire
2017. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mind1 mit eszem...szilvától is
2017. jún. 21. 20:52
 8/28 Carcass9 ***** válasza:
59%
Én is 5 percenként durrantok, és semmilyen szeles ételt nem szükséges elfogyasztanom hozzá! Ráadásul azon 'szerencsétlenek' táborát népesítem, hogy egyik eleresztett galambom sem rózsás illatú.. Sajna ez van, de akár mondhatnám azt is, hogy : Egy szeles srác vagyok, durrantok nagyot :D
2017. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy nem érdekelne, ha már eljutunk odáig :D Ember ő is, ez nem ápoltság kérdése, mint a szájszag
2017. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért durrantasz akkorákat, mert szar az emésztésed. És miért szar? Mert aki rengeteg húst eszik, a fehérje bomlik a beledben. Csak kérdezem, tisztában vannak-e a húsevők azzal, hogy amikor megeszik a húst, az állat legyilkolása közben a húsában stressz hatására felszaporodó húgysavat is beviszik a szervezetükbe (ami savasítja a testet különböző gyulladási folyamatokat katalizálva), többek között a hullamérgekkel együtt is, ami napokig, hetekig, hónapokig kering a véráramban különböző betegségekre hajlamosítva az embert? Ha növényi alapú étkezést művelnél, nem finganál büdöseket. Én vega vagyok és sosem büdös a fingom. :)
2017. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!