Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti, hogy viselitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti, hogy viselitek ha párotok sokat szellent?

Figyelt kérdés
mondjuk 1 órában többször, van olyan aki 5 percenként mellesleg sokszor elég kellemetlen szagú... Még nem éltem együtt nővel szóval ezek szerint sokat ki kellesz járnom a házból. Sajnos egy haver is ebbe szenved ő az 5 perces... Élnétek együtt ilyen férfiakkal?

2017. jún. 21. 20:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Jah bocs, most hogy belinkeltél egy gagyi honlapot ide a marhaságaidról, így már igaz is lesz.
2017. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%
50 évesen:D LEL nagyfater hatalams húsimádó, minden nap tolja befele és 76 éves:) de nem is öregek otthonában tunyul, nap mint nap horgászik, kertészkedik, állandóan csinál valamit, 76 éves létére még nem is gyengült le, télen vágja a fát ezerrel, persze lehet hogy én 50 évesen elpatkolok, de hogy nem a hús miatt, az is biztos:)
2017. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Gyerekes vagyok, tudom, de én nevetek rajta. Viccet csinálok belőle! :D


21/L

2017. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 10 év után is ritkán fingik az orrom alá, de akkor is mindig bocsánatot kér. Én nem viselném sehogy, ezt undorító. Nyilván többet fingik ezeknél a ritka alkalmaknál, de elintézi mondjuk egy másik helyiségben, ahol én nem vagyok ott, vagy távolabb tőlem halkan. Nem az, hogy nyomja az orrom alá, hogy hadd hallgassam meg szagoljam. Most nem azt mondom, ha alvás közben fingik, akkor felháborodok, mert így is úgy is természetes és akkor azért nem ő kontrollálja, de azért ébren teljesen más a dolog.
2017. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Catch the soul:


A linkjeidből gondolom valamit csak beszélsz angolul. Ajánlom figyelmedbe... https://www.youtube.com/watch?v=z0O_VYcsIk8

2017. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kedves vega, anyai nagyapám tavaly halt meg 83 évesen és egész életében evett húst, apai nagyapám szintén ennyi idősen halt meg korábban (csak ő korábban is született), és szintén evett húst egész életében. Anyai nagyanyám még mindig él, már ő is közel jár a 80-hoz. Apai nagyanyám nem tudom hány évesen halt meg, de őt sem a húsevés vitte el, hanem mert vegyszerekkel dolgozott, és akkoriban kevésbé figyeltek a munkavédelemre ilyen szinten. Apám idén tölti a 65. életévét, kiváló egészségben, és rendszeresen eszik húst.

De te nyugodtan élj továbbra is nyúlkaján... (mellesleg a babtól jó bűzöset lehet szellenteni, és az növény, nem hús...)

2017. jún. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nálunk a papa 97 évesen halt meg, ő az utolsó percig húst hússal evett, még a köretet is utálta. De akkor sem amiatt, hanem egy szerencsétlen baleset miatt távozott az élők sorából.
2017. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Élnétek együtt ilyen férfiakkal?"

Csak akkor, ha őt sem zavarja, hogy nálam is mindig szelel a szelep.


A tízes baromságokat beszél - ~95%-ban növényi alapú, ráadásul "tiszta" (vegyi szaroktól nagyjából, tejtermékektől teljesen mentes) az étrendem, mégis eregetem a (hol szagosabb, hol szagtalan) galambokat, ehetek-ihatok én akármit…

Catch, ha téged nem kürtöltet meg semmi, az genetika, nem a vegaság csodareceptje. Tapasztalataim szerint *pont a növényi étrend* szeleltet, a rost miatt.

(Az Earthlings amúgy egy nagyon jó film. Brutális, de nagyon jó.)

2017. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!