Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselitek hogy unalmas a legtöbb nő?

Figyelt kérdés
24/F vagyok nincs gondom az ismerkedéssel, de nem tudok mit kezdeni azzal, hogy a nőket sorra csak a facebook, youtube meg a sorozatok érdeklik engem meg egyáltalán nem, sőt. Még tettetni se tudom hogy pár hétig legalább kitartsanak.
2017. márc. 3. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Egy igazi nő sosem unalmas. A kislányok esetleg.....
2017. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Keress olyan nőt, akit nem csak ezek érdekelnek. Ismerkedj a szakodon/évfolyamodon, munkáddal kapcsolatosan, vagy olyan helyen, ami a hobbidhoz kötődik, akkor garantáltan találsz olyan nőt, akivel lesz közös témátok.
2017. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

számodra unalmasak, meg nem olyan fajta nőkkel ismerkedsz akik az igényeidnek megfelelőek...


van sok nő akiket ennél sokkal több érdekel, vagy pl ezek egyáltalán nem, keress inkább ilyet :)


24F

2017. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Én egészen jól, mert nem ezt tapasztalom.
2017. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Mindkét nemnél vannak unalmas dolgok.Nálatok is.Pl."a szexet keresek csak, mert másra nem vagyok alkalmas".
2017. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Barátom, nő mellett unatkozni? :D max a fáradságtól szoktam(nő nélkül is) Az ilyen nők akik ilyeneket néznek és ilyenekkel foglalkoznak miközben velük vagy azokkal nem kell foglalkozni. Keress másikat. Aki rád figyel és beszélget v hülyéskedtek, stb.


25f

2017. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom, így van-e... de milliószor olvastam már, hogy ők olyan férfit keresnek, aki meg tudja őket nevettetni... mert ők maguktól képtelenek bármi humort produkálni :D
2017. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg az ilyen külsejű lányok tetszenek neked és a felszínességed miatt a felszínes emberekbe futsz bele.

Ha nem vasalt hajú, szaggatott farmeres, műszempillás lányokat hívnál randizni, akkor nem csalódnál folyton,

Vannak ám olyan lányok, akikkel lehet beszélgetni könyvekről, scifiről, rockról, kirándulásról, barkácsolásról, tudományokról és aki távolabb tud látni a legfrisebb plázai kollekcióknál :)

Csak az ilyenek sokszor nem csinibabák. Ja, hogy neked a csinibabák kellenek? Akkor ne is várj többet :)

2017. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Figyu,ismerkedj 30 feletti nokkel,akinek mar kialakult egzisztenciaja van es ha sportol,akkor meg jol is nez ki.

Ok mar nem ernek ra ilyen kis butasagokkal foglalkozni,mint a tv nezes,facebook vagy youtube.

N

2017. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom felismerték magukat egyesek.A lepontozásom a bizonyíték.Mindig mondom, hogy fáj az igazság, szar szembenézni vele ugye?
2017. márc. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!