Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti, hogy viselitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti, hogy viselitek ha párotok sokat szellent?

Figyelt kérdés
mondjuk 1 órában többször, van olyan aki 5 percenként mellesleg sokszor elég kellemetlen szagú... Még nem éltem együtt nővel szóval ezek szerint sokat ki kellesz járnom a házból. Sajnos egy haver is ebbe szenved ő az 5 perces... Élnétek együtt ilyen férfiakkal?

2017. jún. 21. 20:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

Kedves vega válaszoló, mint biológus mondom neked, hogy

- stressz hatására nem keletkezik húgysav, pláne nem egy állat meggyilkolása közben (ajánlanám az ált. iskolai biosz könyv kiválasztás c. fejezetét átismételni, tudod, ahol egy nagy vese van)

- ebből kifolyólag nem savasít semmit a szervezetben

- ajánlom, hogy nézz utána ennek a savas-lúgós sz.rságot kitaláló sarlatánnak a büntetőperéhez, ahol már megcáfolták ezt az egészet és jól le is csukták

- fogalmam sincs mit értesz hullamérgek alatt, de az biztos, hogy ez egy nem létező kifejezés


Jah és én eszem húst, elég sokat, még sem fingadozok.

2017. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Ti vegánok rosszabbak vagytok, mint a pestis. Senki sem kért hittérítést, kösz.


Eszek húst és mindent, semmi bajom, soha egy baki nem volt a vérképemben, nincs emésztési gondom, nincs semmim. És teljesítek sportban, melóban, tudok koncentrálni, nem jutok talán pokolra sem, meg amiket még mondani szoktatok. Arra figyelek, hogy a makrók, a vitaminok-ásványi anyagok stimmeljenek és egyek elég rostot. És hadd tudjam már jobban, mi jó nekem, ha éveken át ezt tanultam és finomítottam...

2017. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A növényevőknek a figyelmébe ajánlom, hogy a hüvelyes NÖVÉNYEK (bab, borsó, lencse...) puffasztanak, a káposzta puffaszt, a banán puffaszt, az alma és a citrusok savasak (ezekre a fogzománc miatt is figyelni kell), a dinnye vízhajtó (ezért nem ajánlott este fogyasztani, akármilyen jólesik nyáron)... stb...
2017. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Add vissza a biológus diplomádat, de gyorsan. Kicsit művelődj a témában.


Forks over knives

Cowspiracy

Earthlings

Nézd meg ezeket kezdésnek, plusz olvass a húsevésről kicsit többet, akkor megérted a hullamérgek és a húgysav szerepét.

2017. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

COWSPIRACY

már a cim elég, hogy tudjam iszonyat nagy baromság lehet :D én nem vagyok ellenszenves alapból egy vegával/vegánnal sem, nekem jól vannak úgy ahogy vannak, de az gcire kiakaszt amikor terjesztik a baromságaikat, és sok vegánt is kiakaszt amikor egyes vegántársaik khmcatchthesoulkhm lejáratja őket...

mint mikor egy testépitő tisztára gyökér és arcoskodik és emiatt a normális emberekkel is előitéletesek lesznek...

vegyétek már észre magatokat

2017. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan tudom mi a húgysav szerepe, épp ezért írtam, hogy nem ártana utána néznek hogy mi az, mielött ilyen b.romságokat irogatsz a neten. De úgy látom téged úgy sem lehet meggyőzni, mert nem vagy olyan értelmi szinten, hogy az emberi test működését megérts
2017. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

15-ös vagyok


amúgy én hobbierőemelő vagyok, és húsimádó de kellemetlen szagút csak tojástól és mindenféle párolt zöldségkörettől szoktam... fehér vagy vöröshús, még csak nem is szellentek, nemhogy rossz szagút

just sayin

2017. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Zabáld a húst bmeg, és patkolj el 50 évesen.
2017. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nos ,rühellem. Párom undorító büdöset fingik, sokszor a fejemre majd röhög. Olyankor szétverném, ha lehetne


10 es milyen ostoba!!!

2017. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
2017. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!