Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viselitek el, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek el, hogy nincs barátnőtök?

Figyelt kérdés
Magányos 18 év feletti fiúk, férfiak! Hogy hat ki az életetekre, hogy nincs normális párkapcsolatotok? Mennyire hiányzik a szerelem és a nemi élet? Nincs ez kihatással az élet minden területére?

2016. okt. 4. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
rosszul :( :D
2016. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

igyekszem megtalálni a következőt


nem egy űrtudomány...

2016. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2

Nyilván nem az olyanokat kérdeztem, akik hetente váltogat(hat)ják őket.

2016. okt. 4. 18:42
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

Milyen kihatással kéne legyen az élet többi területére egy kapcsolat? Mindenki kapcsolatmániás?

Nem vagyok társfüggő. Van dolgom, azt intézem, nem siránkozok. Egy kapcsolat nem mindig felhőtlen, így nem biztos, hogy megoldás mindenre. Másrészről vannak igényeim, 5 éves kapcsolatot dobtam el magamtól, mert elég kínlódás volt. Így magasra tettem a lécet, amit nem sok embernek sikerül átugrania. Ha pedig senki nem ugorja át életem végéig, akkor még mindig jobban éreztem magam egész életemben, mint egy olyannal akivel nem érzem jól magam amúgy sem, mert nem hozzám való. Tévedés ne essék, nem tartom magam nagy valakinek, és nem olyan magas az a léc, hanem csak alapvető dolgok.

Csinálom a dolgom, és nem morfondírozok ezen. Majd betoppan valaki, ha beakar, kár erőltetni ezeket és mindenkiben rögtön a párt keresni.

2016. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
Jól viselem, nem ettől függök.
2016. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyébként az életem minden részére eddig pozitív hatással van az, hogy nincs párkapcsolatom.

Van pénzem, van új autóm. Mindenem új, mindenre jut. A legfontosabb, hogy annyit dolgozok, amennyit akarok.

2016. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


sosem váltogathattam őket hetente. Arra céloztam h ismerkedni próbálok, a potenciális jelöltekkel főleg. Igyekszem nyitott maradni.


bocs, de nem szokásom egyéjszakásra hajtani...

2016. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
A két szakításomat követő jó egy-egy évet leszámítva soha nem voltam kapcsolatfüggő. Semennyire nem hiányzik nekem egy párkapcsolat, nyűg, teher, átverés az egész. A nemi életemet megoldom Marok Máriával, vagy ha nagyon be vagyok zsongva, akkor keresek egy érzelemmentes, gyors lehetőséget. Nekem egyáltalán nem hiányzik a szerelem, a legaljasabb, legszemetebb, leggusztustalanabb érzés. Az életem egyéb területeire annyiban van kihatással, hogy jó tanács gyanánt gyakran azzal a szöveggel vezetnek félre, hogy ha kicsit erőt vennék magamon, a legjobb nőket is megkaphatnám. Kamu! Alapból eleve nem is tudnak hosszabb távon lekötni a nők, unalmasak, az érdekek vezérlik őket, kétszínűek. Majd egyszer találok valami normálisabb egyedet, de addig is elképesztő mértékben nem tud megmozgatni belsőre egyik sem.
2016. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Megszoktam,hogy nincs barátnőm,soha nem is volt sajnos...

Nagyon kihat a hangulatomra főleg,de ez van.

Munkában sem érdekel senkit,hogy milyen egyébként az életed azon kívül,és senki nem is kérdezi meg. Csak végezd a munkád. Ez kb. ugyanaz, senki mást nem érdekel úgysem, rajtad kívül persze...


25/F

2016. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerinted csak olyan pasi van, akinek soha nincs nője, meg olyan, aki hetente váltogatja?

Ha nincs kapcsolatod évek óta, akkor nem igyekezhetsz megtalálni a következő párodat? Vagy te ezt hogy képzeled el?

2016. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!