Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Hogyan viselitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogyan viselitek el hogy nincsen barátnőtök?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nehezen viselem.
2013. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Főleg úgy hogy tudom hogy nem is lesz soha.
2013. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Amikor huzamosabb ideig nem volt:

Sok sport, sok tarsasagi elet, valami munka/tanulas amibe bele lehet merülni.

Ha nem foglalod el magad akkor nagyon hamar jöhet a depresszio.

Es a felsoroltaknak elönyei, hogy sikeresebb leszel, egeszsegesebb leszel es emiatt a lanyok is jobban fognak vonzodni.

2013. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
igyekszem kezembe tartani ....
2013. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
simán
2013. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Zavar ha nincs, de nem létfontosságú az élethez!

Ha kidoblak egy lakatlan szigetre, akkor sem kötöd fel magad, ha meg tudsz élni és megvan mindened. A börtönben sem lesz mindenki ratyi, és be sem csavarodik a többség, pedig ott sincs párkapcsolat!


Amúgy meg a szex az biztosan hiányozna barátnő nélkül, na meg hát a lelki társ is, mert párosan szép az élet, de tényleg minden leküzdhető egyedül is.


Sőt ha egyedül nem bírsz normálisan élni, akkor neked párkapcsolat sem való!


Először magunkkal legyünk tisztában, és képesek legyünk túlélni és fennmaradni!

2013. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Néha azt sem tudják elviselni amikor van, pedig ők akarták. -.-
2013. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 walk w1th mee ***** válasza:
hát,elég jól ahhoz képest,próbálok egy falat felállitani magamban ez elé a dolog elé,és úgymond egy "álomvilágban" élek..elég érdekes:D de leginkább a barátaimmal foglalkozom és amikor csak tehetem eljárok ide oda,olyankor nem is érzem barátnő hiányát..:d
2013. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Először örülök a szabadságnak. :) Aztán kezd idegesíteni a dolog, meg hiányozni a szex. Később depresszió és még abban is kételkedni kezdek, h kellek-e még valakinek. Beletőrődés és szorongás. Aztán jön a következő csaj. :)
2013. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egész jól hozzászoktam volt is rá időm lassan 10-11 éven át :) Más dolgok foglalkoztatnak most amúgy is, ha azokkal végeztem nagyjából, akkor belevetem magam barátnő kerítésbe.Legalábbis megpróbálkozom vele.
2013. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!