Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viselitek el, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek el, hogy nincs barátnőtök?

Figyelt kérdés
Magányos 18 év feletti fiúk, férfiak! Hogy hat ki az életetekre, hogy nincs normális párkapcsolatotok? Mennyire hiányzik a szerelem és a nemi élet? Nincs ez kihatással az élet minden területére?

2016. okt. 4. 18:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Semennyire sincs szükségem most egy barátnőre vagy nyűgre, és pozitívan hat ki rám, megvannak a saját gondjaim hobbiaim nem bszogat senki,és nem kell senkinek sem megfelelni.

Cserébe a két hobbymnak élem az életem:

-Az Autóm (mivel autó bzi vagyok így ez viszi el az energiám nagy részét)

A második pedig A technika (tehát számítógép,tervezgetés,játszás).

És ÍGY is teljesen kiegyensúlyozott az életem.

Nekem így tökéletes.

2016. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Impotens vagyok, szemelyisegzavarom van, pszichiaterhez jarok, csak itthon tudok dolgozni. Erzelmes tipus vagyok, konnyen leszek szerelmes. Szerinted hol talalhatnek egy rendes aszexualis lanyt?
2016. okt. 4. 19:18
 13/20 anonim ***** válasza:

nemrég volt egy ilyen kérdés itt, egy aszexuális nő tette fel.

keress rá, hátha... :)


2-es voltam

2016. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Viszonylag jól viselem, mert rengeteg energiát ad az a tudat, hogy az alkatom miatt esélyem sincs senkinél, így könnyedén tudom kontrollálni az érzelmeimet. Arról meg nem is beszélve, hogy a testalkatomból kifolyólag elég alacsony a tesztoszteronszintem/libidóm így kis túlzással, akkor van igényem kiverni, ha úgy döntök, hogy most itt az ideje. De nem feszegetnek belülről az elfojtott szexuális érzések. Nincs olyan, hogy meglátok egy szexis csajt és azonnal áll a cerka és majd szét robban. Ilyenkor az agyam küld egy jelet a testembe, hogy "Nyugi, te kis nyikhaj hülyegyerek, semmi esélyed a csajoknál, felesleges csorgatni a nyáladat." És ez egy magától jövő reakció, ily módon kis túlzással megtanultam, úgy tekinteni egy bögyös/álomtestű/dús hajó csajra, mint egy hatvanéves nénikére. Az hogy közben állandóan fáradt/lehangolt vagyok, nincs kedvem semmihez és talán depressziós is vagyok, az már egy másik téma. Talán a nemi élet hiányának következménye, de az is lehet, hogy a problémám sokkal komplexebb és súlyosabb.
2016. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én 22 éves fiú vagyok, nekem még nem is volt, nehezen viselem. Egyre jobban bánt ez a dolog, régebben nem foglalkoztam vele, de pár hónapja nem is igazán jár máson az eszem.


Szerintem aki mást mond az hazudik, vagy csak jelen pillanatban gondolja így. Hosszútávon szerintem nem élhető jövő a magányosság. Nem lesz aki otthon vár, akivel bármit meg tudsz beszélni. A másik része pedig, hogy egy ember élete úgy lesz teljes, ha legalább vállal egy gyereket, becsülettel felneveli, nekem legalábbis ez az elképzelésem a jövővel kapcsolatban.


A munkahelyen van pár jó barát, akivel meg tudom ezt a dolgot beszélni. Egyéb területen annyi, hogy hiába csinálok bármit, folyton ez ugrik be.

2016. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én próbálom az élet más területein kompenzálni azt, hogy nem jön össze a társkeresés. Mintha lenne bennem egy olyan érzés, hogy ha már ez nem sikerül, akkor legalább odateszem magam maximálisan más területeken.
2016. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nyár elején szakítottam a barátnőmmel, és egyelőre jól viselem, nem feltétlenül akarok párkapcsolatot, habár egy rendszeres szexpartner nem jönne rosszul. Amúgy meg sokkal több időm van mindenre, és érdekes módon pénzem is több marad különböző dolgokra. Akárhogy is, egy barátnő csak viszi a pénzt...
2016. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Király számítógépes játékokkal, Kérdező! Van rengeteg, egyik jobb mint a másik, és remekül elvagyok velük!

A csajozást meg hagyom a 3,14csába.

2016. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
4-es, erre vagy büszke?
2016. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mire kéne büszke legyen a 4 -es?

Hogy nem siránkozik? :D Jól teszi. Igaza van, én sem kínlódnék olyannal, aki nem hozzám való. Felesleges is.

2016. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!