Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek ezt fiúk?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem nagyon elegem van.Állandóan ha meglátok egy csajt aki nagyon bejön és valamiért parázok odamenni hozzá.Ti hogyan közelítenétek meg egy full idegen lányt akár az utcan,futopalyan,boltban vagy bárhol mashol.Most is ott lattam egyet es a szivem szakad meg komolyan mondom hogy nem mentem oda.Bakker!!Lányok segitsetek mar legyszi hogy milyen szoveggel menjek oda?Ami nem nyomulos de azert lenyegretoro es ertse a lany hogy bejon nekem.Kerlek ssgitsetek mert engem mar nem erdekel en oda fogok menni akkori es nem erdekel ha leegek elutasit de akkor is oda kell mennem.Mert vegulis 50-50% a dolog.En nem fogok felos pancser lenni aki nem mer odamenni egy lanyhoz aki tetszik nekem.Csak normalisak irjanak....bocs a hibakert

2017. aug. 7. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem oradijban dolgozik a lany akkor szinte semmi eselyed igy. Realisan gondolj mar bele hogy, meg a kiehezett ribik se vagynak ra hogy nyilvanosan megallitsak meg megproblajak ravenni egy szopasra vagy dugasra.


Masrol nyilvan nem lehet szo mert csak testet lattad, mas nem erdekelhet.

2017. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem is keresek már csajt, mert nincs értelme, úgyis csak elutasítana. Ezt az örömöt meg nem fogom neki megadni.
2017. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyi: "Szia! Ne haragudj! Tudnál rám szánni 10 percet, hogy kicsit megismerhesselek?"
2017. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Ha valaki így szólítana le, akkor tuti elhúznám a csíkot..

Inkább vedd valami lazán poénosra a figurát, ha tetszel a lánynak úgyis siker, ha nem akkor úgyis bukta.

2017. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nők kifejezetten utálják, ha idegenek szólítják le közterületen (persze, ha nagyon jóképű vagy, akkor ezért elnézőbbek). De ha már mégis erre folyamodsz, legalább ne olyan übergáz dumával tedd, mint amit a 3# írt, hanem valami kamu szöveggel, de igy is - úgy is tudni fogja, hogy miért állítottad meg, aztán ha úgy látod hogy nem élből elutasító (aminek kb. elhanyagolhatóan kicsi a valószínűsége) akkor kérdezd meg, lenne e kedve egy kis időre beülni mittoménhova.
2017. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha a nő is kezd érdeklődni észrevehető módon. Tehát a szinkron… és természetesen Isten útján a legtutibb a dolog…
2017. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A legelső lépés hogy ne legyél töketlen, beszari anyámasszony katonája aki fél a kudarctól... férfi vagy bakker!

Másik lépés hogy ne törd be az ajtót náluk, és kerekperec kezdj el velük ismerkedni... kitalálhatsz valami alibit előadod magad turistának, nem tudja e véletlen merre van a legközelebbi bolt, vagy valami látványosság, emlékmű. Vagy ha cigizik, és példának okának te is, kérsz tőle egy öngyújtót, azt hazudod hogy a tiéd kifogyott. Hozhatsz is magaddal egy kifogyott öngyújtót a hatás kedvéért. Onnantól esetleg (tényleg esetleg) már lehet a témáról beszélni, persze a legtöbb nő az utcán valószínűleg azért van, mert valami dolga akadt, szóval ne igazán tartsd fel őket, elég pár mondat, megkérdezed a nevét, megmondod hogy megismerkednél vele szívesen, talán megad magáról elérhetőséget, és onnantól mehetsz egyenesbe. Persze ez 10 nőből 1 nőnél fog megtörténni.

2017. aug. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nézd kérdező, bármilyen szöveggel mehetsz oda, az nem számít semennyire. Ha nem vagy legalább egy kicsit férfias, domináns kisugárzású... bármit mondhatsz úgy sem működik. Ugyanez fordítva. Ha jó a kisugárzásod, bármit mondhatsz, tetszeni fogsz a nőknek.
2017. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nők nem azt utálják, ha leszólítod őket, hanem azt, hogyha rögtön nyomulsz rájuk (kivéve buliban, ott bejön a telibe nyomulás).


Én mindig leszólítok lányokat, néha csak azért, mert ott egy szép lány és nem akarok tőle semmit, úgyis megy a buszom 10 perc múlva, de hát csak jó lenne megismerni. Soha nincs szövegem, mindig a helyzet hozza.


Ha 2-3 mondat után nem nyílik meg és nem lesz érdeklődő, csak válaszolgat, akkor hagyom, mert nem nyitott a dologra.


A nők attól hánynak,ha közterületen fel akarod őket szedni. Azért elég gáz, hogy még nem is ismered, csak ránéztél és már eldöntötted, hogy akarsz tőle valamit. Ez egy nő szemében lúzer dolog.

2017. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beszélj szívből, testvérem.


Valami megfog benne, közöld, mint ok s közöld megismerési szándékod.


Tanulj. Gyakorolj. Szeress.

2017. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!