Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, ha a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ha a jelenlegi párotok szidja az exeteket, mint a bokrot, azt hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Nemet/kort is írjatok légyszi.
2017. jún. 18. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Mivel nem hozom fel az exeimet gyakorlatilag soha, így furcsállnám. Magától ritkán kezd rá ilyesmire az ember...

Szerintem az ex elmúlt. Nem foglalkozok vele. Én sem kérdezek rá, nem is érdekel. Ennek ellenére egy volt barátnőm magától elkezdett mesélni róla, végighallgattam, aztán ennyi. Ha sokszor előfordul, akkor viszont gondok vannak, és ezt jelzem is a hölgy felé (valószínűleg még mindig szereti, vagy miután engem megismert, rájött, hogy még az a kapcsolata is jobb volt :P)

2017. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D. Nem feltétlen kell beszélni róla vagy kivesézni, ilyenekre gondolok hogy "nem értem, az a hülye p*csa/balfax miért nem becsült meg". Nem tudom, ezek bókok akarnak lenni, vagy vallomások arra vonatkozólag, hogy "majd én megmutatom neked mi az a szerelem", de annyira kényelmetlen. Nem igazán tudtam még ilyet hümmögésnél értelmesebben lereagálni. :D
2017. jún. 18. 23:26
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Bók akar lenni, de szerintem is fura, nem dolga ítélkezni, plusz minek kell rájuk emlékeztetnie, amikor most ti vagytok kapcsolatban... Jelezd felé, hogy zavar.
2017. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Elég szánalmas dolog, főleg a hülye pixcsa és balfax szavak. Tahókkal nem ismerkedem.


32N

2017. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából az zavarhat, hogy nem haragszom rájuk. Az utolsóval néhanapján szoktunk beszélni is, ki hogy van. (külföldön él)
2017. jún. 18. 23:35
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Nekem az exem meghalt, úgyhogy ha elkezdené szidni, valószínűleg a tapintatlansága miatt repülne az aktuális.

Egyébként nem szoktunk róla beszélni, nincs is miért szidnia.

23N

2017. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel jóban vagyunk az exférjemmel, meg a gyerekem apja, ezért zavarna eléggé. Úgy szeretem, mint barátot, ennek következtében biztos megkérném, hogy a jövőben mellőzze a beszólogatásait.
2017. jún. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Soha nem kerülnek szóba. Elég egymással foglalkozni. Exek, már ismeretlenek.
2017. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tolem szidhatja, en is szoktam. :D

De o tenyleg egy barom, ezen nincs mit szepiteni. Altalaban akkor keress meg, ha az aktualis baratnojevel szakit vagy epp nincs penze qrvara, mellette meg azt hiszi, hogy en meg mindig erzek iranta vmit.

2017. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja igen, nyilvanvaloan azert teszi, hogy hatha kap egy ingyen numerat.

22/N

2017. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!