Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, akiknek pszichés betegsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek pszichés betegséggel küszködik a párja, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Az én kapcsolatom kezdi tönkretenni a betegségem.
2016. febr. 25. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben picit ?
2016. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben támogatom és mellette állok
2016. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretnék kitárulkozni így mindenki előtt. Étkezési zavarral, depresszióval és személyiségzavarral és alvászavarral küszködöm.

Szeretnék olyan emberekkel beszélni, akik az egészséges felet képviselik a kapcsolatban.

2016. febr. 25. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, az "egészséges fél", a (volt) páromnak régebben is voltak problémái. Amikor megismerkedtünk, elég jó időszaka volt, eleinte észre se lehetett venni, hogy nem teljesen egészséges. Csak több hónap után fogtam gyanút, hogy valami nem stimmel.

Nemrég súlyosbodott az állapota, ami senkinek sem jó. Egyszer, egy nagyon kritikus időszak végén megmondtam neki, hogy csak akkor maradok vele, ha megtesz mindent a gyógyulásért. Az első próbálkozás sajnos eredménytelen volt (kifogott egy szakmailag nulla dokit, aki csak a gyógyszerfelíráshoz ért), pár hét múlva abbahagyta a gyógyszerszedést (teljes egyetértésemmel); de nem lépett tovább, ami egy ideig nem is volt baj, mert jelentősen javult az állapota, viszont később meg nagyon megzuhant. Szóval megint eljutottunk oda, hogy vagy kezelteti magát, addig megy, amíg nem talál egy normális szakembert, vagy befejeztük.

Ez így lehet, hogy keményen hangzik, de nincs más lehetőség. Nem csak saját magát vágja tönkre egy mentálisan beteg ember, hanem a teljes környezetét is.


Tehát neked is csak azt tudom javasolni, hogy keress egy jó szakembert, és vedd fel a harcot a betegséggel, különben rámegy a kapcsolatod, plusz elmarsz mindenkit magad mellől, holott neked sem jó így.


(Privátban nem levelezek. Ha esetleg folytatni akarod a beszélgetést, tedd nyilvánosan.)

2016. febr. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutna privátot írni.

Nem végzek öndiagnózist, egy remek orvos állapította meg a problémáim, természetesen járok is hozzá.

2016. febr. 26. 07:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok az egészséges (nő) és a páromnak vannak problémái. Én tudtam első perctől kezdve és igy fogadtam el pedig egyből jött a mélyvíz megismerkedésünk után.

Nálunk az hogy imádom és szeretem és abszolút stabil minden, teljesen pozitív irányba terelte a betegségét igy nincs napi gondunk ezzel.

Irhatsz privit ha gondolod.

2016. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Akkor bocs, csak mivel azt írtad, nem szeretnél kitárulkozni a nyilvánosság előtt, azt gondoltam, privátozni szeretnél.


Viszont kérdeznék: Ha egy remek orvos diagnosztizált, jársz is hozzá, akkor hogyhogy veszélyben van a kapcsolatod a betegséged miatt? Mióta jársz kezelésre hozzá? Milyen terápiákat alkalmaz? Nem javult az állapotod?

2016. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Attól, hogy terápiára járok, nem egyszerű mellettem az élet.

Úgy látom, ő nem elég erős, hogy mellettem álljon. Arról rég lemondtam, hogy rátámaszkodjak.

2016. febr. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!