Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is így tűr mint én, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így tűr mint én, hogy viselitek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy leszbikus vagyok. Szerelmes vagyok egy lányba, ő nem tud róla. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Állandóan rá gondolok, teljesen tönkretettem már lelkileg magamat a féltékenységgel(Nincs párkapcsolata). De egyszerűen féltékeny vagyok. Messze is lakik valószínűleg ezért. Szörnyű nap mint nap hallgatni a barátnőket, ahogy a barátjukról beszélnek, vagy arról, hogy épp összevesztek vele, miközben én még csak el sem mondtam senkinek, magamban tartom és csendben szenvedek. Bevallom, ilyenkor irigy vagyok, hogy ők legalább a szerelmükkel lehetnek. Én pedig valószínűleg sosem lehetek majd azzal, akit teljes szívemből szeretek...

Más is érez így? Ti hogy viselitek?



2014. dec. 17. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán találkoztál már vele, ismered rendesen, hogy azt mondd, szerelem?
2014. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Én pedig valószínűleg sosem lehetek majd azzal, akit teljes szívemből szeretek... "

Fiatal vagy még a sopánkodáshoz.

2014. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
8%
A helyzet az,hogy leszbikus/meleg/biszex nincsen..tévhit az egész
2014. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

micsoda szakértők vannak itt....


Nehéz lehet, főleg, hogy messze lakik, próbáld kideríteni, ő kikhez vonzódik, lehet, belemenne...

Biztos elkezd gondolkodni a dolgon, és egy idő után izgatni fogja. Olyan biztos nem lesz, mint a fiúknál, ha ezt közölve közelítenek feléjük.

Szerintem értékelni fogja, légy bátor, keresd meg, és finoman...mond el neki.

Nem egy ilyen esetet láttam már, sosem volt rossz vége. :)

2014. dec. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Lévén egyneműek közt nincs szerelem, ezért már elbuktad. ;) Max túlságosan idolizálod, amit a média milliárdok által jól félreérttet veled, mert nekik az a menő, ha buzulsz, és nem lesz gyereked.
2014. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
miért ne lehetne azonos neműek közt szerelem? Sztem aki undorodik az ellenkező neműek testétől, sosem lesz szerelmes ellenkező neműbe...
2014. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És az az érv is hülyeség, hogy média érdeke, hogy ne legyen gyereked. Már miért volna ez érdeke? A másik, hogy heteró párok sem vállalnak mind gyereket, mert lehet ,hogy meddők,vagy egyszerűen nem akarnak.
2014. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne szerelem? Most ha belegondolsz, két barátnő is szeretheti olyan mélyen egymást, mint egy szerelem pár, csak a társadalmi konvenciók miatt, eszükbe sem jut, hogy talán szerelmesek, vagy akár több is lehetne köztük. Mert hát mért ne. Lehet, hogy pont egy azonos nemű illető a lelki társad, akkor mért ne élhetnél vele, megspékelve egy kis testiséggel. Ha nem lenne az emberek többségében az, hogy ez mennyire undorító, nem is lenne furcsa. Én pl. azt vallom, hogy nem a nem számít, ha valakit tényleg szeretek, akkor azt nem a testi mivolta fogja eldönteni, hanem az, ami a gépezetet hajtja.
2014. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy osztálytársamért, egyben közeli barátnőmért vagyok oda. Tavaly még úgy is éreztem, hogy viszonzott: pillantások, összemosolygások, célzások. Idén azonban ez a srác így, az a srác úgy, és rám sem néz. Bánt természetesen, mert tényleg belehabarodtam, de egy év múlva ballagunk, utána valószínűleg nem is látjuk többet egymást.

Erre várok mindenemmel.

17l

2014. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze találkoztam vele már sokszor, aludtunk is együtt nem egy napot. És létezhet két lány között szerelem.
2014. dec. 18. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!