Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselitek azt, ha a...

Hogy viselitek azt, ha a fiatok jobban szereti az apját mint titeket?

Figyelt kérdés

Nálunk ez így van, és én egyre nehezebben viselem. Ha megjön az apja, állandóan rajta lóg, nem tágít mellőle, megy utána még a WC-re is. Ha napközben sétálunk, és pár percre összefutunk az apával, akkor ordít, ha elmegyünk. Reggelente is ordít, amikor elmegy dolgozni apa.

Tegnap majdnem sírtam is az orvosnál. Kapta az influenza elleni oltást, és sírt nagyon, én felvettem, erre oda akart menni apához. És ez nekem annyira rosszul esett.

Múlt héten volt egyéves a kicsi fiam.


2009. nov. 17. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, csak másfél éves a fiam. Én is szoktam sírni emiatt, de februárban jön az öccse, na akkor majd talán én is kelleni fogok...amúgy én néha tudok neki örülni, olyan aranyosak együtt. Ne aggódj, fordul még a kocka!!! Te csak add meg neki továbbra is azt a melegséget, amit igényel!
2009. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ritkábban látja az apját, ezért ragaszkodik annyira. Téged pedig minden nap. Ne essen rosszul, inkább örülj, h szereti az apját. A lányom is ilyen. 14 hónapos.

Az első házasságomból született fiamat nem szerette az apja, le sem sz@rta, hidd el, az sokkal rossazbb, mint ez a helyzet.

2009. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kislány bújja az apja fenekét, ugyanazokat műveli, mint a te kisfiad! Én meg mintha átlátszó lennék, és én is sírok gyakran miatta... de nagyon remélem, hogy a pár nap múlva megszülető kisfiunk kicsit javít a helyzeten és ő pedig anyás lesz. (Bár akkor meg lelkifurdalásom lenne amiatt, hogy az apját nem szereti annyira... Bonyolult dolgok ezek... :P )
2009. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is imádja az apját a kisfiam. Ha apa hazajön ebédelni, kisfiam majd kibújik a bőréből örömében, nekem pedig könnybe lábad a szemem a meghatottságtól.

Ne szomorodj el ezen, veled többet van, de az nem jelenti azt hogy nem szeret!!!

2009. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi csajok, próbálok túllépni ezen, de néha nehéz, mert látom, nekem sosem örül úgy, mint apának. Másrészt viszont örülök is ennek.
2009. nov. 18. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet, ezért beírtam a keresőbe, hogy van -e így más is, és így találtam erre a kérdésre. Az én kisfiam 6 hónapos, és úgy kacarászik az apjának, ahogy nekem soha. Ha este betesszük a kiságyba, egyik oldalon én ülök, másikon apa, és csak őt nézi. Nagyon rossz. Tudom, hogy ennek örülni is kell, mert tök jó hogy így szereti, de valószínűleg szeretethiányos meg lehet hogy féltékeny is vagyok. Imádom a kisfiamat, annyira mint még soha senkit. Nem tudom leküzdeni ezt a rossz érzést. Ráadásul nálunk még annyival "rosszabb" a helyzet, hogy alattunk lakik az anyósom, és őt is imádja a pici, és ő sokszor nem úgy "neveli" ahogy én szeretném, és néha olyan kívülállónak is érzem magam. Egyre rosszabb nekem ez. Nem tudom mit tegyek. Nálatok azóta mi a helyzet?
2009. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

SZia! Azóta annyit változott a helyzet, hogy képbe került a nagypapa. Na, amikor őt meglátja, senki és semmi nem érdekli, rohan felé, és utána már csak ő érdekli.

Már annyira nem zavar az egész, kezdek hozzászokni. Talán jobb is, nem lesz annyira anyás.

Ráadásul most, hogy mindketten itthon voltunk napokig, nem vettem észre, hogy inkább apához menne. Ide-oda mászkált. Lehet csak azért volt tényleg, mert őt ritkábban látja.

2010. jan. 4. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!