Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mennyire viselitek...

Lányok! Mennyire viselitek rosszul a menstruációt? Vagy azok a napok is csak olyanok, mint a többi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 14:17
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nálam változo. valamikor meg sem érzem, valamikor viszont rettenetesen gorcsol.
2012. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az első napot nagyon nehezen, utána már csak itt-ott fáj, és fáradékony vagyok, és persze ingerlékenyebb is
2012. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
nálam semmi különös.. max nem napi 1 szer sírom el magam hanem 3-4 szer..
2012. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Néha tényleg nem érzek semmit, máskor meg tényleg mintha házisárkány lennék. Vagy túlérzékeny. Elsírom magam egy törött tányér felett, vagy leordítom azok fejét, akik csak véletlenül is valamiért hozzám szólnak. De ez a vérzés előtt van, amikor megjön, utána csak nyugis vagyok, mint egy zombi. :D
2012. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
5ös,akkor aki közel jön,annak leharapod valamijét,és lassan mész,előretett kezekkel?
2012. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én nagyon rosszul viselem, főleg az első nap mert akkor fáj a legjobban:S A többi nap tűrhető,csak még mielőtt megjön minden bajom van(fáradt vagyok , mindenkivel kiabálok stb:D)
2012. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Na közbe kellett szólnia a hímsovinisztának...

Nekem előtte pár nappal borzalmasan ideges vagyok, fáj mindenem, hányinger, stb. stb.

Első napot nagyon nehéz túlélnem. Van, amikor nem használ semmilyen gyógyszer, semmi. Aznap hányás, iszonyú görcs, stb.

Úgyhogy a kedves kis férfi hozzászólónak üzenem cseréljünk már egy hónapra legalább.

2012. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
-Nekem
2012. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szerencsére nekem semmi fájdalmam sincs, viszont olyankor könnyen átmegyek idegbeteg hisztis p*csába napokra :D
2012. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

első, ha neked is olyan fájdalmaid lennének, és olyan lelki állapotod, mint egyes lányoknak, inkább csöndbe lennél.


borzalmas érzés, előtte egy héttel el kezd fájni a hasam, az első két nap a falat vakarom, legszívesebben sikítanék, de hoppá, nem tudok, mert minden egyes izmom görcsöl. a legerősebb gyógyszerek sem hatnak, szóval valahogy elszenvedek két napot. az előtte levő napokban meg szét tudna robbanni a fejem, ember legyen a talpán, aki olyan állapotban is ugyanolyan kedves aranyos, mint máskor.

2012. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!