Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy viselitek azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek azt, hogy a szerelmetek a családjával tölti az ünnepeket és nem veletek?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk tudtam,hogy kompromisszumokat kell kötnünk és,hogy neki a családja (feleség,2 gyerek)az első,de nem gondoltam volna,hogy ez ennyire nehéz dolog.

Jó lenne vele lenni,de sem karácsonykor sem szilveszterkor nem jöhet. :(



2015. dec. 16. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szóval te vagy a szerető a kapcsolatban?

nem, hogy keresnél te is egy párkapcsolatot...csak egy felesleges 3. vagy aki tönkretehet mindent...


22F

2015. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Látom, ezt a surmó szokást is egymás között beszélik meg a srácok ...

Ha férfi lennék és ilyen helyzet lenne, akkor ezt nem lenne nehéz megoldani: másfél nap a gyerekekkel, másfél nap az új kedvessel, illetve a következő napok is. Szilveszter: előtte való este és Szilveszter napja gyerekekkel, ünnep este és hajnala, Újév napjai az új kedvessel.

Nem értem, egyes férfiak miért nem tudnak ilyen logikusan gondolkodni és a(z ex)feleséggel ezt miért nem tudják megoldani.

2015. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 aperitif ***** válasza:

Csak az első Karácsony ilyen rossz, a többi már egyre könnyebb lesz.


És igen, az ember az eszével tudja már az elején, hogy nehéz lesz, de hogy valójában mennyire nehéz, és mennyire fájdalmas, az mindig csak menet közben derül ki.

2015. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
családos ember, naná hogy a CSALÁDjával van, nem azzal akit csak megkettyint
2015. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#2, a történetben nem ex feleség szerepel, hanem valós idejű. Ők azért elég nehezen szokták elengedni a hites urukat a másik nőhöz karácsonyozni, szilveszterezni. Kituggyamér...
2015. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4, neked is baj van a szövegértéseddel. Nem az volt a kérdés, hogy NANÁ, HOGY KIVEL, hanem hogy ezt hogy viseli az, aki egyedül van az ünnepek alatt.
2015. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

ő választotta. most sajnálni kéne?

keressen egyedülálló párt magának

2015. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Többek között ezért nem jöttem össze családos emberrel. Fel tudtam mérni előre, hogy milyen lélekromboló másodhegedűsnek lenni. Ha egy családos pasi bepróbálkozott, megkérdeztem, hogy tudja-e velem tölteni az ünnepeket, el tudunk-e menni nyaralni együtt, felhívhatom-e bármikor... Persze mindig nem volt a válasz, amire mindig megkérdeztem, hogy akkor miért választanám őt, mikor én függetlenként találhatok olyan férfit is, akivel mindez lehetséges...

Becsültem magam annyira, hogy ne menjek bele olyan helyzetbe, ami nekem nem jó.

2015. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Komolyan szükséged van erre ? :( Nekem is az jött le a kiírásból, hogy a kérdező szerető. Nézd,igazi jó válasz erre nincs...Ha van egy párod ( aki tényleg a párod, és 100%-ban a tied ), az veled van, legalább egy napot az ünnepekből... És ha valaki igazán szeret, akkor nincs kifogás. Az meg, hogy ha családos emberrel vagy szeretői státuszban, mást ne várj...:( Bár nem kérdezted, de van egy tanácsom: ülj le, és gondolkodj el azon, hogy ez tényleg szerelem ? Neked tényleg erre van szükséged ? Nem érdemelsz esetleg többet ? Mert ha igenis megbecsülöd magad, és keresel valakit, akinek igazán fontos vagy, akkor a következő karácsonyt lehet egy olyan férfival töltöd, aki tényleg veled akar lenni...
2015. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szerelem nem aszerint válogat, hogy házas vagy nem...

Hát nehéz elfogadni. Mikor látod, hogy a feleség felteszi a közös karácsonyi fotókat, te pedig otthon csak rá gondolsz.

Elmegy az ünnep arra, hogy várod mikor tud írni, vagy mikor csörget meg. Nem könnyű szeretőnek lenni....

2015. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!